piątek, 6 czerwca 2014

Autka, Na Budowie

Ewelina Gancarz
Dziś przedstawiam Wam kolejne książki, którymi zafascynowany jest Kuba... książki, w których nie ma ani pół słowa tekstu, są za to same obrazki, cudne ilustracje i mnóstwo szczegółów. 

Autka i Na Budowie bo o nich mowa!


Książki mimo, że bez tekstu dają dużo do myślenia. Każdy czytelnik sam na swój sposób może interpretować każdą z książek. Książki te znakomicie pobudzają wyobraźnię młodego czytelnika.
Kuba nie mógł się napatrzeć na te książki. 

Autka...  to książka jak sama nazwa wskazuje o dużej ilości aut. Mamy tu straż pożarną, karetkę pogotowia, policję, taksówkę, dźwig, koparkę, kombajn, wyścigówkę... ale to tylko niektóre z występujących tam pojazdów. Nie jedną historię można stworzyć przeglądając kartki tej książki.


Na Budowie... tu na każdej stronie książki jest inna pora roku. Tu również mamy różne pojazdy... betoniarka, wywrotka, walec, dźwig, spychacz. Przewracając kolejne kartki książki jesteśmy świadkami w jakim tempie buduje się dom, jak powstaje domek na drzewie, mały basen, drogi czy chodniki.


Jak zauważyliście na zdjęciach książki te są dużych rozmiarów, mają sztywne kartki i zaokrąglone rogi.

Z książkami tymi można ćwiczyć swoją spostrzegawczość, bawiąc się z dzieckiem w odnajdywanie jakiegoś szczegółu znajdującego się na danej stronie.


Książkę Autka i NA Budowie można kupić w sklepie Babaryba.pl
Cena ok. 24,90 PLN (obecnie w promocji przy zakupie obu książek dostaje się inną książkę gratis)


Powyższe opinie są moimi opiniami i nie każdy musi się z nimi zgadzać :P

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. słyszałam już o tych książkach i jak tylko Gałganek trochę podrośnie to zamierzam sie w nie zaopatrzyć. dzięki za opinie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates