sobota, 24 stycznia 2015

Zabawka niebanalna

Kreatywnie w domu
Dzieciaki pod choinkę dostały od Wadera niebanalne zabawki... zabawki, które jednocześnie nadają się dla malucha jak i starszaka.
Friends on the Move zabawki przeznaczone dla dzieci już od 6 miesiąca życia ale idealnie nadają się również dla 4latka.


     W serii zabawek Friends on the Move dostępne są pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko!

Zabawki są stworzone z twardej pianki, lekkie i elastyczne. Staranność wykonania pierwsza klasa, autka prowadzą się lekko, kółka swobodnie obracają się, nie blokują się, nie ocierają jak to czasami bywa z innymi samochodami.


Autka te nadają się do zabawy zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Kolorystyka bardzo żywa co sprawia  rozwój u dziecka zdolności kojarzenia i rozpoznawania kolorów.
 Oprócz autek w zestawach znajdujemy inne rekwizyty w postaci drzewek, trawki oraz płotków, a zależności od zestawu znajdujemy w nim również komisariat policji, więzienie, stację benzynową i inne budynki a potem dzieciaki mogą układać całe metropolie, wszystko co tylko podpowie im wyobraźnia. Co ważne... autka czy też elementy zestawu nie odkształcają się podczas zabawy.
U nas zabawki te okazały się hitem...


Zabawki mają jeszcze jedną zaletę... dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet, dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i ożywić zabawkę. Zwierzątka zaczynają się poruszać, pojazdy wydobywają spaliny, imitują sygnały dźwiękowe itp. a wszystko to w rytm przyjaznej dla ucha melodyjki.
Kuba do tej pory nie miał styczności ani z tabletem czy smartfonem ale dla tej zabawki zrobiliśmy wyjątek... radość dziecka bezcenna!


A gdy dzieciakom znudzi się zabawa w budowanie miasteczka czy też zabawa z aplikacją, dzieciaki mogą zabrać ze sobą autka do... kąpieli! Autka bowiem nie wchłaniają wody a po zabawie w wodzie wystarczy zabawki wytrzeć i dziecko może ponownie się nimi bawić.


Friends on the Move można kupić tutaj.
Istnieje możliwość wyboru zakupu... można kupić pojedyncze autko w cenie ok. 8PLN lub zestaw w cenie od 25PLN do 31PLN w zależności od wielkości zestawu.

My po raz kolejny nie zawiedliśmy się na firmie WADER.

POLECAMY!
Powyższe opinie są moimi opiniami i nie każdy musi się z nimi zgadzać :P  

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

3 komentarze:

  1. Rewelacyjne zabawki!!! Moim dzieciom pewnie podobałoby się najbardziej to, że można je zabrać do wody.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne! Też lubimy niebanalne zabawki :D Najczęściej kupujemy produkty marki Goki bo mają naprawdę fajne, solidne produkty. Niektóre niby proste, ale możliwości zabawy dają wiele - no i są zabawki którymi sama też się bawiłam jako dziecko :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates