środa, 15 kwietnia 2015

Zającowe love

Kreatywnie w domu
Dziś o nagrodzie, którą wygraliśmy w ostatnim konkursie u Matki Aparatki... nagroda, o której marzy zapewne nie jedna mała księżniczka :)


Co prawda wygraliśmy zestaw dla chłopca ale ciiiiii może Matka Aparatka się nie dowie, że zamieniliśmy go na zestaw dla dziewczynki (a jak się dowie to Aparatko nie krzycz za głośno ;)). A zamieniłam tylko dlatego, że w domu dwie dziewczynki. A Kubek i tak im podkrada ślicznego króliczka.

Na facebooku pełno wytworów hand-madowych. Większość hand-made ma dusze, tworzone są z ogromną pasją i z miłością, często nie umiem przejść obok nich obojętnie ale często też zwyczajnie mnie na nie nie stać :( Ale przeglądać i podziwiać nikt mi nie zabroni. 

Kiedy listonoszka przyniosła nam piękny zestaw hand-madowy byłam zdumiona.

Śliczna sukieneczka dla Oli wykonana z ogromną starannością i przepiękny króliczek ubrany w identyczną sukieneczkę jak sukienka Oli.


Gdy go ujrzałam zaparło mi dech w piersiach! Nie spodziewałam się takie cudeńka. 
Wyjątkowy, niespodziewany i unikalny zestaw.
Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia! Z reszta nie tylko ja... Ola, gdy ujrzała króliczka była wniebowzięta. Jej nowa miłość! Nie rozstaje się z nim w ogóle... jest z nim na spacerze, na huśtawce, podczas spania nie może go zabraknąć. Żaden inny pluszak nie był dotąd tak czule wyściskany i wycałowany jak króliczek... to chyba największy dowód na to że to miłość od pierwszego wejrzenia.

Niestety pogoda słabo dopisuje a sukieneczka idealna na lato więc zdjęcia zrobiliśmy w domu... sami zobaczcie jak słodko wygląda ten cudaśny duet... Moja słodka mała modelka...


A gdzie znajdziecie takie cudeńko?

JaiTy... znajdziecie tam same cudeńka.


Serdecznie Was zapraszam do JaiTY :)


Dziękujemy bardzo Aparatce za przyznanie nam tak superaśnej nagrody a JaiTy za jej ofiarowanie!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Piękny zestaw, sukienka razem z króliczkiem wyglądają przeuroczo :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates