czwartek, 14 maja 2015

Nuk-owy kubek 2w1

Kreatywnie w domu
Nie tak dawno Nuk Polska ogłosił akcję testowania kubeczków. Zgłosiliśmy się bo kubeczków nigdy za wiele :) Udało się... dostaliśmy kubeczek Vario Cup Kubek "niekapek".Kubeczek o pojemności  ok. 250ml, kubeczek ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu dziecku jest go wygodnie trzymać. Wielkość kubka jest jak najbardziej dopasowana do wieku dzieci.
Wykonany jest z bardzo trwałego tworzywa.
Trzy wersje kolorystyczne... zielona, różowa, niebieska, my akurat wybraliśmy sobie wersje zieloną.


W domu mamy różne kubki mniej i bardziej pojemne ale te pojemniejsze po wlaniu do nich picia stają się bardzo ciężkie i niejednokrotnie Ola ma problemy z ich utrzymaniem w dłoniach. Kubek ten posiada na prawdę niewielką ilość elementów i szczelin co sprawia, że mycie zajmuje chwilkę i nie męczymy się próbując dotrzeć do przeróżnych zakamarków, z którymi spotkałam się w innych kubkach.

Kolejną zaletą kubka jest fakt, że nic się z niego nie wylewa a wszystko za sprawą specjalnego zaworu... sprawdziliśmy niejednokrotnie potrząsając kubkiem a nawet nim rzucając (całkiem przypadkiem) na podłogę ;-)
Zintegrowana nasadka gwarantuje zachowanie higieny w trakcie transportu. Nakładamy nasadkę i  żaden kurz, zanieczyszczenia czy bakterie nie dostaną się do środka.


Mogę go polecić każdemu rodzicowi który z niekapka chce wprowadzać dziecko w świat picia z kubeczka... tak tak nasz niekapek ma dwie funkcje... z niekapka staje się "szklaneczką". A wszystko to za sprawą dodatkowej obręczy, którą montuje się zamiast ustnika.


My na polku używamy niekapka a w domu przechodzimy na "szklankę".

Kubeczek rośnie wraz z maluchem... od 12 miesiąca dzieciaki piją z niekapka a po 18 mogą pić i z niekapka i ze "szklanki" a gdy opanują całkowicie sztukę picia ze "szklanki" przechodzą tylko na wersję "szklankową".

Polecamy i do Nuka na zakupy zapraszamy:)


Powyższe opinie są moimi opiniami i nie każdy musi się z nimi zgadzać :P  

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates