piątek, 30 października 2015

Dajemy radość dzieciom z WADER-em

Kreatywnie w domu
WADER to firma niosąca radość dzieciom już 25 lat! Nie wyobrażam sobie bez niej chwil spędzonych z dzieciakami na zabawie czy to w domu czy na świeżym powietrzu. WADER ma przecież zabawki dziecioodporne! Jakość ich wykonania sprawia, że zabawki wytrzymują dobrych kilka lat!

Z okazji okrągłej rocznicy... 25lecia... firma WADER wykazała się wielkim SERCEM i zorganizowała akcję niosącą radość dzieciom!

Jest to wielki konkurs urodzinowy skierowany do rodziców blogujących.

W ramach konkursu każdy z 25 blogerów-blogerek otrzymał od firmy Wader do przetestowania aż 4 różne zabawki dostosowane do wieku dziecka. Ale nie o testowanie tu chodzi. Każdy z nas stara się o to by jego zdjęcia ukazały się w katalogu produktów Wadera na 2016 rok... zaszczyt co nie? A wyróżnionych zostanie tylko albo i aż 10 blogerek. I wtedy wszystko będzie już w waszych rękach... to Wy fani, czytelnicy, stali bywalcy, głosować będziecie na swojego faworyta. Nagrodą główną w tym konkursie jest MEGA PAKA ZABAWEK, która pojedzie do szpitala wskazanego przez autora najlepszego zdjęcia w całym konkursie.

Cel jest bardzo szczytny, tym bardziej się cieszę, że mogę brać w nim udział. Radość naszych dzieci na widok nowych zabawek jest nieoceniona ale radość dzieci ze szpitala jest jeszcze większa. Wader postanowił umilić maluchom czas spędzony w szpitalu!
PIĘKNA AKCJA I OBY TAKICH INICJATYW POJAWIAŁO SIĘ WIĘCEJ!
A jakie zabawki trafiły do nas w ramach konkursu? I jak sobie poradziliśmy z ich prezentacją?
Przekonajcie się sami...

Gigant traktor ładowarka z przyczepą... fakt taki zestaw już mamy więc dodatkowo ucieszy się jakieś inne dziecko na święta... giganty polecą w szlachetnej paczce :)

wader dajemy radość dzieciom


ps. słodką mam modelkę prawda? ;)

Klocki Middle Blocks - 33 el. - ten zestaw również zasili szlachetną paczkę :)Zawodowym fotografem to ja nie jestem ale myślę, że zdjęcia wyszły całkiem całkiem ;)
Zachęcam Was  do śledzenia fanpage Wadera, bo tam już w poniedziałek pojawią się zdjęcia, które jury uzna za najlepsze i wtedy rozpocznie się głosowanie. Czy będą tam nasze zdjęcia tego nie wiem, choć nie ukrywam że chciałabym ;) ale to nie jest najważniejsze? Najważniejsze jest założenie tego konkursu i to ze mega paka zabawek trafi do któregoś szpitala.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates