czwartek, 19 listopada 2015

AUTOMOTO - książka dla małych miłośników motoryzacji

Ewelina Gancarz
Nasze drogi pełne są pojazdów: samochodów, autobusów, ciężarówek, śmieciarek, tramwajów, karetek pogotowia, motorów, rowerów, cystern, skuterów, wozów strażackich... wszystkie te pojazdy znajdziemy w jednej książce... AUTOMOTO.


Książka licząca zaledwie 8 stron (+okładka) ale ile się tu dzieje... możemy tu nie tylko podglądać zatłoczone miejskie ulice, ale też kibicować wyścigom Formuły 1, zobaczyć co się dzieje na budowie czy kempingu, w warsztacie samochodowym i stacji benzynowej. Podglądamy też pracę policjantów, strażaków i ratowników z karetki pogotowia... i to nie tylko w dzień, ale i w nocy! Jest supermarket, salon i warsztat samochodowy, plac budowy, sklep wielobranżowy, domy, kamienice i wiele innych.
Pojazdy są również bardzo zróżnicowane - tramwaje, autobusy, pojazdy ratunkowe, śmieciarka, koparka, oldtimer, samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, rowery, samochody dostawcze, bolidy, kampery, traktory, maszyny rolnicze, quady - to tylko część tego, co znajdziemy w tej książce.


Książka jest dużego formatu, ma kartonowe strony i zaokrąglone rogi, dlatego świetnie sprawdzi się nawet u najmłodszych czytelników. Najmłodsze maluszki bowiem mogą wyszukiwać i pokazywać różne szczegóły, a my możemy je im objaśniać. Starsze - mogą same opowiadać, co widzą na obrazkach.


Na tylnej okładce znajdziemy kilka propozycji historyjek wraz z obrazkami.


Polecamy wszystkim małym i tym nieco starszym fanom motoryzacji :)


Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates