piątek, 13 listopada 2015

KONKURS MIKOŁAJOWY

Ewelina Gancarz
KONKURS MIKOŁAJOWY

Wielkimi krokami zbliża się Mikołaj.... Wspólnie z Wydawnictwem Epideixis  mamy dla Was niespodziankę...Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest blog Kreatywnie w domu.
2. Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Epideixis.
3. Konkurs trwa na blogu Kreatywnie w domu od 13 listopada do 26 listopada 2015 (godz 23:59).
4. Zadanie konkursowe: należy wykonać projekt innowacyjnej gry/zabawki edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym i/lub wczesnoszkolnym. Projektem może być szkic. Szkic może być poparty modelem przestrzennym owej zabawki wykonanym z materiałów Wam dostępnych. Każda zabawka powinna być opisana. Projekt mogą wykonać same dzieci, dzieci z rodzicami bądź sami rodzice. Użyjcie swojej wyobraźni ;)
5. Zdjęcie (może być kolaż) wysyłamy na kreatywniewdomu@gmail.com w temacie wpisując Konkurs MIKOŁAJKOWY, w treści podajemy imię i wiek dziecka jeśli dziecko brało udział w tworzeniu, imię i nazwisko zgłaszającego, link do profilu, z którego polubiliście partnera konkursu. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na warunki konkursu.
6. Wysyłamy jedno zgłoszenie na rodzinę.
7. Wszystkie prace będą umieszczane w galerii konkursowej na fan page Kreatywnie w domu.
8. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń partner konkursu wybierze trzy zwycięskie projekty zwracając uwagę na kreatywność i sposób ich prezentacji.
9. Nagrodą w konkursie są:

I miejsce - zestaw: Gra TRES + Studnia JakubaII miejsce - zestaw: Liczmany + Mistrz GetrikoIII miejsce -  zestaw: Tangram + Mozaika


10. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.
11. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez uczestnika w terminie dwóch tygodni od daty ogłoszenia wyników na koszt partnera konkursu.
12. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
13. Wysyłając zdjęcie wyrażasz zgodę na jego publikację na blogu Kreatywnie w domu, na fan page Kreatywnie w domu oraz na fan page i stronie Wydawnictwa Epideixis .
14. Kreatywnie w domu nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie zdjęć konkursowych przez osoby do tego nie powołane. Zabrania się kopiowania, wysyłania i jakiegokolwiek wykorzystywania zdjęć przez osoby, które nie mają do nich praw autorskich.
15. W celu promocji konkursu należy udostępnić plakat na Facebooku, blogu, itp. niech więcej osób dowie się o konkursie ;-)
16. Regulamin może ulec zmianie.
Wszystkim życzę POWODZENIA!!!


WYNIKI

Po bardzo długich obradach i konsultacjach nasz wspaniały partner konkursu czyli p. Dorota i spółka zdecydowali, iż nagrody zdobywają:

miejsce I 

 p. Natalia Krząszcz za "Grę planszową Tomka"
miejsce II

 p. Anna Rudna za "Logiczną mozaikę"
miejsce III
 
 p. Aneta Okulska za grę "3 kostki"Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. 


Pani Dorotka napisała... podobają nam się wszystkie nadesłane prace i wybór naprawdę był trudny. Podziwiamy pomysłowość i kreatywność autorów oraz wielkie zaangażowanie w wykonanie prac.

Podpisuję się po tym obiema rękami! Konkurs stał na prawdę na wysokim poziomie! 

Ja od siebie dodam jeszcze, że pozakonkursowo w mojej zwycięskiej trójce znalazłyby się dwie z trzech wymienionych powyżej prac... czyli nie tak źle z tym moim gustem ;)

Jeszcze raz gratulujemy a zwycięskie mamy proszę o podesłanie adresów do wysyłki z numerem tel. na pw.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie a Wydawnictwu Epideixis za podarowanie tak cudownych zabawek :)

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)