niedziela, 21 lutego 2016

Mali projektanci czyli tworzymy własne pluszaki

Kreatywnie w domuSklepowe półki uginają się od nadmiaru maskotek w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach i niestety rzadko możemy mieć wpływ na ostateczny wygląd kupowanej zabawki. Dzięki kreatorowi zabawek dostępnemu na stronie Mój Pluszak można zaprojektować unikalnego pluszaka dla swojego dziecka, baaa może ono samo go zaprojektować. Dziecko może wcielić się w rasowego projektanta i wykreować swojego oryginalnego pluszaka. I to wszytko w domu przed komputerem.
Zaprojektowanie swojego pluszaka jest dziecinnie proste. Program jest bardzo intuicyjny. Do wyboru są różne kształty – przytulanki lub pluszaki okrąglaki i cała masa wzorów w tych dwóch kategoriach. Dzieciaki mają całkowity wpływ na to jak będzie wyglądał ich pluszak. Wedle własnej fantazji mogą podarować mu nos, oczy, brwi, czy usta, a nawet doprawić modne wąsy. Każdy pluszak może mieć nadane imię bądź inny znak szczególny. Z wielu gotowych szablonów można stworzyć niepowtarzalną przytulankę.


Proces tworzenia bądź współtworzenia własnej zabawki to dla dziecka miłe przeżycie. Każdy krok jest wielce ważny i wymaga skupienia – wszak chodzi tu o wymarzoną przytulankę! Kuba bardzo ochoczo zabrał się do kreowania! Stworzył ogromną ilość projektów tylko po to aby wybrać ten najlepszy. Oli musiałam troszkę pomóc ale wcale nie oznacza to to, że zrobiłam za nią jej przytulankę. To ona decydowała o wszystkim... ja tylko klikałam myszką ;) Po stworzeniu wymarzonych pluszaków pozostawało tylko czekać. Ekipa Mój Pluszak spisała się na medal!
Razem z maskotką przychodzi certyfikat urodzenia. Dodatkowo można dokupić zestaw naklejek z wizerunkiem pluszaka.


Jeśli nie mamy weny na tworzeni, możemy zakupić gotową propozycję gdyż mamy również podgląd na to co stworzyli inni klienci.


Pluszaki stworzone są hand made! Materiały, z których są szyte posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, nie wywołują alergii i są w 100% bezpieczne. Wszelkie aplikacje (napisy, oczy, buźki) są starannie haftowane, dzięki czemu nadają się nawet dla najmłodszych dzieci.


Jednym słowem mówiąc... REWELACJA! Pluszaki zaprojektowane przez dzieci czy nawet nas samych mogą być idealnym prezentem, są alternatywą dla innych masowo tworzonych zabawek. Są świetnym pomysłem na prezenty dla dzieci z najróżniejszych okazji a nawet bez okazji.

A jak się podobają pluszaki moim pociechom? Dodam tylko, że najstarsi już po stworzeniu swoich pluszaków nie mogli się ich doczekać.Dziękujemy bardzo Mój Pluszak za możliwość stworzenia własnych przytulanek :)


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

2 komentarze:

  1. Genialna myśl, stworki stworzone wedle własnego pomysłu, choć mnie się podobają bardziej te stworzone z dziecięcych rysunków, są jeszcze bardziej spersonalizowane :) Ale widać wielką radość całej trójki :) Na pewno to super uczucie dostać pluszaka z własnym imieniem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. www.karolowamama.blogspot.com22 lutego 2016 10:39

    rewelacja! mój Karol kocha pluszaki. Ostatnio nawet sam próbował z filcu swojego uszyć;) Muszę mu to pokazać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates