środa, 16 marca 2016

Raz, dwa, trzy ruszamy się na wiosnę

Kreatywnie w domu


Gimnastyka jest ważna nie tylko w życiu dorosłych ale i dzieci. A jak zadbać o bezpieczną gimnastykę dziecka w domu? Nic prostszego... należy zaopatrzyć się w materac, dzięki któremu przewroty czy skoki, które tak uwielbiają wykonywać wszystkie maluchy nie będą przyprawiać nas o ból głowy baaa... nawet stanie na rękach czy głowie nie będzie nas dorosłych już tak przerażać (bo dzieci to one nigdy nie przerażają :P).


Taki materac idealnie się też przyda nie tylko jako miejsce dziecięcych wygłupów ale również jako miejsce zabaw czy odpoczynku chroniące przed zimną i twardą podłogą.
 
Wybierając odpowiedni materac dla moich Smyków przede wszystkim sugerowałam się tym aby miał on możliwość rozdzielenia go na mniejsze "składniki"... wiadomo trójka dzieci i każdy chce co innego robić więc wolałam dmuchać na zimne i uniknąć niepotrzebnych kłótni... każde dziecko ma swój własny materac a w przypływie czułości łączymy go w jeden duuuuży. Materac musi być lekki i nasze takie są. Z łatwością daje przenosić się z miejsca na miejsce (i tu kolejna zaleta materaca składanego z kilku części). Kuba nie ma najmniejszych problemów z samodzielnym przenoszeniem materacy i po skończonej zabawie/gimnastyce sam odkłada materac na swoje miejsce. Materac musi być łatwy w utrzymaniu czystości bo wiadomo dzieci to tu ciapną jakimś jedzeniem, tam coś wyleją. Przede wszystkim materac musi być wygody i trwały. Po zebraniu w "kupę" wszystkich tych funkcji znalazłam coś idealnego dla nas...


Materac gimnastyczny MAŁPISZON

Materac składający się z trzech mniejszych materacy, które po złożeniu przybierają rozmiar 150x100x10cm. Materace łączące są ze sobą za pomocą rzepu.


Materac wypełniony jest gumą piankową o gęstości 22 kg/m3.


Pokrycie materaca wykonane jest ze skóry ekologicznej. Na zewnętrznych rogach materaca znajdują się żółte rogi (tak dla większej estetyki ;)) a każdy materac wyposażony jest w antypoślizgową siateczkę znajdującą się na spodzie materaca, dzięki czemu materac nie ślizga się po podłodze.My z materacami ćwiczymy koordynację ruchową i równowagę ;)
Gimnastyka jest u nas codziennie ;)Solo, w duecie lub w tercecie ;)Wspólne wygłupy i zasłużony odpoczynek...

Takie materace to nie tylko miejsce do ćwiczeń, wygłupów i innych zwariowanych rzeczy... to także sposób na pobudzenie własnej kreatywności ;) Z kilku materacy można bowiem wybudować nie jeden domek!

Taki materac to również awaryjne miejsce do spania :D Dobrze, że jeszcze moim dzieciakom nie wpadł ten pomysł do głowy :) choć kto wie może sama im go podsunę któregoś dnia ;)

Materac Małpiszon można zamówić według własnych potrzeb o dowolnie wybranym wymiarze, kształcie czy grubości, w dowolnie wybranym przez siebie kolorze :)

Zapraszamy do Małpiszon.pl nie tylko po materace :) 

Pozdrawiamy!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates