sobota, 23 kwietnia 2016

Urodziny Taniej Książki

Ewelina Gancarz


Każdy z nas świętuje swoje urodziny i nie ważne czy to są dzieci, młodzież czy dorośli. Ja swoje miałam wczoraj... kolejne 18 ;) Każdy świętuje swoje urodziny na swój sposób. Okrągłe urodziny świętuje się z podwójną pompą. 

W tym roku a dokładniej dzisiaj w Światowy Dzień Książki swoje 10 urodziny świętuje księgarnia Tania Książka.

źródło congee.pl


Tania książka swoje urodziny obchodzić będzie hucznie! Tego możecie być pewni! 3 tygodnie hucznej zabawy! Będzie się działo :)


Z okazji swojego święta przygotowała mnóstwo atrakcji - niektóre z nich potrwają przez całe urodziny, inne będą aktywne tylko przez kilka dni.

Aktualnie trwa akcja 20 000 Bestsellerów z rabatem do -35% - niepowtarzalną możliwość, aby nabyć gorące tytuły z dodatkowym rabatem, sięgającym nawet 35%! Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej okazji :) 

http://www.taniaksiazka.pl/swietuj-z-nami-10-urodziny-taniej-ksiazki--a-403.html

Oprócz tego ponad 15tysięcy gratisów zostanie rozdanych... magnetyczne zakładki, bardzo sympatyczne kubki, torby ekologiczne. Wystarczy złożyć zamówienie a któryś z tych gratisów będzie Wasz :)

http://www.taniaksiazka.pl/swietuj-z-nami-10-urodziny-taniej-ksiazki--a-403.html

Z okazji 10 urodzin najlepszej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl jest również konkurs... do wygrania 100 nagród o łącznej wartości ponad 3 000 zł. Więcej o konkursie możecie przeczytać tutaj.

http://www.taniaksiazka.pl/urodzinowy-konkurs-wygrywa-az-100-osob--a-402.html

To tylko część atrakcji, które Tania Książka zaplanowała :) Aby być na bieżąco i nie przegapić żadnej z nich zapraszam do śledzenia urodzinowej akcji TUTAJ.

Wszystko to specjalnie dla Nas w podziękowaniu za to, że przez 10 lat byliśmy i mam nadzieję, że będziemy nadal z Tanią Książką ;)Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates