poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Zgadnij, co to jest...

Kreatywnie w domu


Moje Szkraby od malutkiego uwielbiają książki, cała trójka bez wyjątku. Emi na widok taty od razu biegnie do stolika, gdzie leżą książki, bierze tyle ile zmieści się jej w dwóch rączkach, leci do taty, nadstawia pupę i tata już nie ma wyjścia... musi czytać ;)

Dziś zatem ponownie będzie o książkach... książek nigdy dość :)


Zgadnij, co to jest to seria książeczek dla najmłodszych dzieci, dla dzieci do 3 roku życia ale jak widać mój 5latek też się na chwilkę nimi zainteresował ;)


Książeczki mają sztywne, kartonowe strony tak więc maluchy ich tak szybko nie zniszczą. Są pełne kolorowych, realistycznych ilustracji. Dodatkowo, każda ma otwierane okienka, pod którymi znajdują się odpowiedzi na zadawane pytania. Bardzo fajny pomysł :)

Każda z książeczek zawiera 8 stron... 8 stron wiedzy, którą maluch zdobywa. Z nimi dzieciaki mogą nauczyć się kolorów, poćwiczyć liczenie, dowiedzieć się kto kieruje radiowozem i jak taki samochód wygląda, rozróżniać pory roku oraz zdobyć wiele, wiele innych ciekawych informacji.

Na prawdę bardzo fajnie wydane książeczki dla maluchów... i te otwierane okienka!

POLECAMY!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Widziałam ostatnio gdzieś te pozycje, świetne dla maluchów.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates