środa, 29 czerwca 2016

Aaa kotki dwa czyli kładziemy książkę spać

Ewelina Gancarz
Książka wielkości zeszytu. Twarda oprawa i ten piękny niebieski kolor, napis Zaśnij ze mną i śpiąca buźka. Otwieramy a naszym oczom ukazuje się mała, różowa myszka, która pokazuje by zachowywać się cichutko. A dlaczego? Dlatego, że książka właśnie idzie spać. 

Tekst jest krótki, doskonale dobrany. Świetny zabieg z zamianą dziecka namawianego do snu w dziecko namawiające. Dziecko ma okazję poczuć się jak dorosły, jak rodzic, który wieczorową porą układa dziecko do snu, przytula, czyta bajkę i życzy kolorowych snów.Książka ziewa... myślicie, że uda się jej zasnąć? Przypomnijcie sobie tylko... ile razy Wasze maluchy już umyły ząbki, wysikały się, już było po bajce i słodkich buziakach, setki razy ziewały... czy aby na pewno później grzecznie szły spać? A jak będzie w tym przypadku?


Świetna, interaktywna książka dla najmłodszych dzieci. Po raz kolejny udowodniono, że interaktywność to nie tylko światełka czy dźwięk a treścią i obrazem również można skutecznie zachęcić maluszka do wspólnej lektury. Książka ta wspaniale buduje senny nastrój, wycisza oraz uczy opiekuńczości.

Chyba najbardziej słodka książka, z którą mieliśmy styczność, książka idealna na wieczorne wyciszenie czy naukę zasypiania.

Jestem na TAK, moje dziewczynki również :)

Zaśnij ze mną
Wydawca: Wydawnictwo Babaryba
Autor: Vincent Bourgeau & Cedric Ramadier
Oprawa: twarda
Ilość stron: 18


Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates