sobota, 2 lipca 2016

Jeżykomania

Kreatywnie w domu


Klocki są dobre na wszystko... na pogodę i nie pogodę. Bawią się przy nich i mali i duzi. Zajmują one dzieci na na prawdę długi czas. Klocki nie tylko bawią ale i rozwijają kreatywność, koncentrację, logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, koordynację wzrokowo - ruchową, małą motorykę czy chociażby precyzję ruchów.

Dziś na tapecie u nas klocki jeżyki naszej polskiej firmy Wader. O jakości nie muszę pisać bo już nie jednokrotnie pisałam... Wader to bez dwóch zdań lider jeśli chodzi o jakość! Ich zabawki przechodzą pozytywne tysiące testów przez dzieci i służą kilka dobrych lat.


Nowa - stara seria jeżyków obejmuje 12 zestawów kolorowych elementów. Są one bardzo zróżnicowane - figury, kółka, głowy postaci, wszystko to w różnych kolorach. Każdy zestaw zawiera kilkanaście klocków.Klocki dobrze się łączą a podział klocków na małe zestawy podsuwa gotowe pomysły na ich wykorzystanie. Dzieci mogą odtworzyć konstrukcję przedstawioną na obrazku ale mogą również układać według własnych inwencji twórczych, według własnych pomysłów.


W zestawach znajdziemy helikopter, wyścigówkę, jeepa, spychacz, koparkę, samolot, pojazd kosmiczny, księżycowy, a także wiatrak, rycerzy, konia i zamek księżniczki.
Klocki jeżyki w zestawach tematycznych Wader - KLIK

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates