wtorek, 2 sierpnia 2016

Super, hiper, fajowy start do szkoły

Kreatywnie w domu


Wakacje co prawda w pełni, lenimy się na wszystkie sposoby ale jakby na to nie patrzył do szkoły trzeba się jakoś przygotować. I choć Kubek nie idzie do pierwszej klasy to do zerówki szkolnej i owszem. Przed nami wybór plecaka. Wybór nie łatwy, gdyż na runku cały ogrom plecaków... do wyboru do koloru. Jaki wybrać aby był tym, z którym dziecko z chęcią będzie podążało do szkoły. Kubek chodząc jeszcze do przedszkola marzył już o plecaku.


Długo zastanawiałam się który plecak wybrać. Na pewno wiedziałam, że nie chce plecaka na kółkach! Wiedziałam, że chce aby z tego plecaka był zadowolony Kuba. Aby był wygody i zrobiony z dobrej jakości materiałów. Aby miał usztywnione plecy i elementy odblaskowe. Ale tyle tego wszystkiego jest, że od samego przeglądania głowa mnie bolała ;)


Kiedy tak przeglądałam i przeglądałam internet z pomocą całkiem niespodziewanie przyszedł nam LIDL. Zrobił nam miłą niespodziankę wysyłając do nas paczuszkę a w niej śliczne plecaki dla dzieciaczków. Co prawda Olcia jeszcze długo do szkoły nie pójdzie ale na widok plecaka ucieszyła się bardziej niż Kuba.

Nasze plecaki mają co prawda jedną komorę główną ale myślę, że na start jest to wystarczające przecież w zerówce czy w pierwszej klasie nie nosi się nie wiadomo ile książek i zeszytów. Dwusuwowe zamki, na które zamykana jest komora są wygodne dla dziecka. Wewnątrz komory znajdują się trzy kieszenie otwarte.

Poza główną kieszenią jest również mniejsza kieszeń przednia również zamykana na zamek. Idealna do schowania przekąsek czy drugiego śniadania.

 
Dwie boczne kieszenie z siatki - świetne miejsce na wodę w butelce czy inny smaczny napój.

 

Plecy są membranowe, profilowane, pokryte oddychającą siatką a przede wszystkim usztywnione. Dodatkowo plecak posiada usztywnione panele boczne.


Plecak wyposażony jest w gumowy uchwyt, dzięki któremu bez problemu dziecko poradzi sobie z przenoszeniem plecaka z miejsca na miejsce. Jest również haczyk, na którym można zawiesić plecak.


To na czym mi zależało... elementy odblaskowe na froncie i na szelkach.


Profilowane szelki z regulacją i podgumowany spód...


Całość prezentuje się na prawdę fajnie. Zobaczymy jak z wytrzymałością w ciągu roku będzie. Czy przetrwa rok... bo wiadomo jak to z plecakami jest. Dam Wam znać ;)Plecak mamy ale coś do niego trzeba włożyć. W to również LIDL nas wyposażył... zeszyty, bloki, teczki, piórnik z wyposażeniem i worek na buty choć Kuba od razu włożył tam swoją piłkę do nogi.Wszystko tematycznie dobrane z podziałem na dziewczęce i chłopięce zestawy.I ktoś może się nabrać, że Kubek cieszy się z pójścia do "szkoły". Chyba nie do końca wie co go czeka ;)


Wyposażenie w plecaku pora na drobne przekąski. LIDL dba by były one zdrowe i pożywne. Nasze przekąski zdecydowanie nie przetrwają do pierwszego dzwonka w szkole ale już wiem co posmakowało dzieciakom i gdzie po nie się udać :)

Moje Szkraby zakochane w plecakach od pierwszego wejrzenia. Olcia do tego stopnia, że wciąż pyta kiedy pójdzie do szkoły. Ona też chce...

A Wam jak podobają się nasze plecaki?

Oficjalnie ogłaszam... kompletowanie wyprawki do szkoły czas start!


Jeśli nie macie zakupionego plecaka dla swojej pociechy zapraszam do LIDL - tam od wczoraj piękna i bogata oferta na plecaki mniejsze, większe, z kółkami i bez. Z pewnością każdy uczeń czy też przyszły uczeń wybierze dla siebie plecak z wizerunkiem swojego ulubionego bohatera.

Dziękujemy LIDL za tak miłą niespodziankę!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates