poniedziałek, 26 września 2016

Powakacyjna lektura

Ewelina Gancarz


Uwielbiam wakacje... uwielbiam za tą ilość pięknych zdjęć, którą produkuję. Słoneczne, roześmiane buźki moich dzieciaczków... idealne lekarstwo na chłodne zimowe wieczory. Człowiek oglądnie takie zdjęcia i od razu cieplej na duszy się robi. Można powspominać wszystkie wakacyjne przygody.


A idealnym miejscem zatrzymania tych pięknych chwil jest stworzenie fotoksiążki. Uwielbiam je tworzyć. Uwielbiam Printu! Stworzenie z nimi fotoksiążki jest dziecinnie proste (nie będę Wam opisywać krok po kroku bo już nie raz i nie dwa Wam o tym wspominałam) a realizacja jest ekspresowa. Nasza fotoksiąża o formacie 25x20 posiada 40 stron przepełnionych pięknymi zdjęciami. I chociaż tegoroczne wakacje to zdecydowanie jednodniowe wypady to podczas tych krótkich wypadów udało mi się zrobić kilka na prawdę fajnych pamiątkowych fotek.
Tworząc naszą fotoksiążke skorzystałam z gotowego wakacyjnego szablonu. Zdecydowanie wolę użyć "gotowca", nanieść ewentualnie drobne poprawki niż tworzyć fotoksiążkę od zera. Zaoszczędzam duuuużo czasu a gotowe szablony są na prawdę świetnie przygotowane.
 Nie wiem jak Wasze pociechy ale moja najmłodsza to by tylko siedziała i przeglądała fotoksiążki, które w domu już mamy. Baaa pojedzie do babci a u babci na półce stoi fotoksiążka z wnukami, nie ma wizyty aby mała nie zaliczyła zdjęciowej rundki. Taki mały maniak zdjęciowy!
Uwielbiam fotoksiążki bo zdjęcia z wakacji można ułożyć w ciekawą opowieść, ubarwić je interesującymi opisami tego, co zdarzyło się w danym dniu/czasie. Album staje niezwykły, staje się foto opowieścią, dzięki której Nasze wspomnienia żyją i sprawiają, że momentalnie wracamy do wakacyjnych chwil, otwierając karty wyjątkowego albumu.


A Wy gdzie przechowujecie swoje najpiękniejsze zdjęcia? Tradycyjne albumy, fotoksiążki a może dysk komputera? Jeśli to ostatnie to nie polecam ;) Nigdy nie wiadomo kiedy dysk powie nam do widzenia ;) Tymczasem my mówimy Wam do zobaczenia za rok!


Jeśli lubicie fotoksiążki tak jak ja mam dla Was zniżkę... Jeśli ktoś chciałby z niej skorzystać proszę kliknąć TUTAJ - otrzymacie 40zł zniżki na fotoksiążki Printu, ważne 14 dni od pobrania. Możecie korzystać z linku cały rok :)

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

1 komentarze:

  1. Super! Wspaniała pamiątka - nawet Smyki się załapały na wakacyjne wspomnienia <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates