piątek, 14 października 2016

Atlas obrazkowy Wyd. Olesiejuk

Kreatywnie w domuPoszukiwanie tego naj... najfajniejszego atlasu obrazkowego dla 6latka w pełni. Szukamy, wertujemy strona za stroną każdy atlas, który wpadnie w nasze ręce.


Najnowszy atlas obrazkowy Wydawnictwa Olesiejuk jest dość fajnie wydany. Jest bardzo kolorowy co z pewnością przykuje uwagę dzieci. Poza oczywistym zbiorem map pokazujących różne miejsca na świecie, pokazuje bogactwo krajobrazów wszystkich kontynentów. Ze stron tego atlasu dzieciaki poznają rozmaitość świata zwierząt a także wiele ciekawostek związanych z życiem ludzi w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej. Za pomocą ciekawych i wesołych rysunków oraz krótkiego tekstu zaznaczano najważniejsze i najciekawsze cechy każdego z kontynentów. Oczywiście bez wątpienia wielką zaletą jest tu niezwykle barwna grafika.


 

 

Do atlasu dołączona jest oogroooooomna mapa świata, która w bardzo przyjemny sposób ozdobi ścianę w dziecięcym pokoju.


Wydawnictwo Olesiejuk
Autor: Steve Evans
Oprawa: twarda
Ilość stron: 48
Rok wydania: 2016
Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates