sobota, 19 listopada 2016

Niezwykłe Auto od Tektorado

Kreatywnie w domu


Większość małych chłopców marzy by być kierowcą wyścigówki niczym Robert Kubica. W tej większości jest mój 6latek. Ale żeby nie było, że tylko chłopcy to moja 2latka wręcz brum brum ubóstwia. Jaka jest jej ulubiona książka? Książka pełna ilustracji z samochodami. Czym się uwielbia bawić? Nie popuści bratu i podkrada mu autka. Dlatego też postanowiłam sprawić radość moim Szkrabom a czym i czy mi się to udało zobaczcie sami...


Niezwykłe autko zagościło w naszym domu. Auto gigant! Mieści w środku całą moją trójkę i jeszcze ze dwójka maluchów by weszła do środka ;) To auto tekturowe, do samodzielnego złożenia i nawet do samodzielnego udekorowania. O ile do zabawek tego typu podchodzę niechętnie (mieliśmy już w domu kartonowy domek do złożenia ale niestety nie spełnił moich oczekiwań i na trwale zniechęcił mnie do tekturowych zabawek) to postanowiłam spróbować. Autko zapakowane jest w dość spory karton, na opakowaniu którego widnieje instrukcja montażu.


Autko składa się niczym puzzle. Choć nie powiem, przeleciała mi ponowna myśl o tej tonie taśmy klejącej potrzebnej aby autko zmontować. Na szczęście moje obawy okazały się zbędne. Auto bez problemu zmontowałam. Nawet Kuba włączył się w zabawę układania trójwymiarowych puzzli. Poszło nam dość sprawnie. Wystarczyło odpowiednio pozaginać elementy i włożyć je w miejsca do tego przeznaczone.

 I tak powstało duuuuuuże autko, do którego nie użyłam ani kropli kleju czy też taśmy klejącej. Tektura z jakiej wykonane jest autko jest dość gruba bo aż 5-warstwowa. Na prawdę otrzymujemy autko dość solidnej konstrukcji.
Autko jak już pisałam można własnoręcznie udekorować farbkami, kredkami a nawet wykleić kolorowym papierem. Moje dzieciaki użyły farbek.A po pomalowaniu już tylko pora na zabawę... przejażdżki i ten wiatr we włosach ;)Jeśli macie w domu miłośnika samochodów a pokój dziecka nie należy do najmniejszych to z czystym sumieniem polecam Wam NIEZWYKŁE AUTO od TEKTORADO.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates