piątek, 4 listopada 2016

Tablicowo-magnesowe love

Kreatywnie w domuDługo marzyłam o tablicy, którą będę mogła powiesić na ścianę. Ci co nas znają i odwiedzają z pewnością pamiętają moją ścianę ze świątecznymi pracami dzieciaków. Od tego czasu marzyłam o tablicy z prawdziwego zdarzenia. Od uwolnienia lodówki od wszystkich dzieł moich dzieci (no może nie od wszystkich bo z pewnością wszystkie z niej nie znikną). Szukałam i znalazłam odpowiednią tablicę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania.


Podstawowym kryterium poszukiwanej przeze mnie tablicy jest fakt, iż musi mieć ona możliwość zawieszenia na ścianie. I nie ważne czy na gwoździu czy za pomocą sznurka/żyłki. Ma wisieć i już! I wisi... Dodatkowy plus - ruchome zaczepy do zawieszania, dzięki którym można dopasować tablicę do wywierconych wcześniej otworów czy wyregulować wysokość po zawieszeniu na sznurku.


Musi być bezpieczna dla dzieci a więc nie ma mowy o kanciastych rogach. Nasza tablica wykonana jest z profilu aluminiowego z szarymi, zaokrąglonymi narożnikami.
wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym z szarymi narożnikami bezpiecznymi dla dziec - See more at: http://meizi.pl/pl/edukacja/111-tablica-magnetyczna-suchoscieralna-90x60-.html#sthash.YQxDsQPm.dpuf
wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym z szarymi narożnikami bezpiecznymi dla dzieci. - See more at: http://meizi.pl/pl/edukacja/111-tablica-magnetyczna-suchoscieralna-90x60-.html#sthash.YQxDsQPm.dpuf

wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym z szarymi narożnikami bezpiecznymi dla dzieci. - See more at: http://meizi.pl/pl/edukacja/111-tablica-magnetyczna-suchoscieralna-90x60-.html#sthash.YQxDsQPm.dpuf

Poza głównym warunkiem jakim jest możliwość powieszenia tablicy, musi koniecznie posiadać właściwości magnetyczne. I to nie tylko ze względu na nasze cudne galerie prac. Nie znam dziecka, które nie lubi bawić się magnesami.Ostatnim hitem u moich dzieci wśród magnesów jest zestaw Kiedy dorosnę będę...
Zestaw 33 puzzli, z których można ułożyć 11 postaci wykonujących jakiś zawód. Wśród postaci jest m.in. strażak, astronauta, policjantka, kucharka, lekarka. Każda postać składa się z trzech elementów: głowy, tułowia i nóg. Zabawa takimi puzzlo-magnesami to świetny pretekst do rozmów z dziećmi na temat wykonywanych przez ludzi zawodów. Przy okazji można utrwalać z dziećmi numery alarmowe. Dzieci nie tylko się uczą ale rozwijają wyobraźnię i kreatywność.
Coś tu nie pasuje...


Wracając do tablicy - posiada ona półkę na gąbkę czy markery. Tak tak markery! Po naszej tablicy bowiem można swobodnie pisać markerami. Pisać i zmazywać a wszystko za sprawą właściwości suchościeralnych.


Można by rzec... tablica 3w1. W zależności od potrzeby chwili możemy po niej pisać/rysować, bawić się magnesami a nawet stworzyć piękną galerię prac.


Nasza tablica ma wymiary 90x60cm i jest wystarczająca dla moich pociech. W ofercie sklepu meizi.pl znajdziecie różne wymiary tablic. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Tablica magnetyczna - suchościeralna dostępna na meizi.pl


Magnesy - Kiedy dorosnę będę... dostępne na tublu.pl

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates