niedziela, 20 listopada 2016

Wymarzony domek dla lalek

Kreatywnie w domu

O domku dla lalek marzy chyba każda mała i większa dziewczynka. Ja marzyłam... marzą i moje dziewczynki (baaa jak się okazało Kuba też :D). Piękny, drewniany domek z mebelkami, taki, przy którym dzieciaki bawiłyby się godzinami. Co prawda lalki mogą mieszkać m.in w pudełku po butach czy na półce z książkami a mebelkami mogą być nawet klocki lego ale to nie to samo. Są marzenia a marzenia należy spełniać. Tak więc podążając za marzeniami moich dzieci w naszym domu zagościł piękny, drewniany domek dla lal...


Domek nie za duży, nie za mały, do zabawy doskonały. Dwupiętrowy, cztery pomieszczenia - kuchnia i salon na dole oraz sypialnia i łazienka na górze, swobodna dostępność do każdego z pomieszczeń. Solidne łączenia, mocna a jednocześnie lekka konstrukcja. Każde pomieszczenie wyposażone w mebelki. Całość jest tak śliczna, że aż żałuje, że nie jestem dzieckiem ;)
Piękna zabawka na lata. Farby, którymi pomalowany jest domek są nie toksyczne i atestowane. 

Wymiary domku:
Długość: 38cm
Szerokość: 25cm
Wysokość do piętra: 20cm
Wysokość całkowita: 41cmDo naszego domku świetnie sprawdzają się przesympatyczne lale... mama z dzidziusiem i przyjaciółki (niestety nie ma ich w zestawie).


Domek jest wspaniałą zabawką. Idealny sposób na zabawę w odgrywanie ról. Nie muszę wspominać, że taka zabawa ma ogromnie wiele zalet... kształtowanie dziecięcej osobowości, wyobraźni pozwalając przy tym odzwierciedlać różne tak pozytywne jak i negatywne doznania, przeżycia czy doświadczenia to tylko niewielka ich część. Zabawa w odgrywanie ról pozwala dzieciom obniżyć poziom stresu, przeżyć coś jeszcze raz, rozwiązać problem, ośmielić się. Dzieci są idealnymi naśladowcami i w takich zabawach wychodzi to nie jednokrotnie.
Polecamy! Idealny prezent na Mikołaja czy pod choinkę. Prezent na lata i z pewnością zauroczy nie jedną małą księżniczkę.


Domek dla lalek, lala z wózeczkiem oraz lalki przyjaciółki znajdziecie w Sklepie Zabawki Do Zabawy
Sklep Zabawki Do Zabawy został założony z myślą o tym, by oferować Tobie i Twoim pociechom szeroki wybór zabawek w konkurencyjnych cenach. Skąd pomysł na nazwę? Naturalnie, zabawki służą do zabawy, ale zabawa nie musi być przecież czysto "zabawowa", może mieć także charakter edukacyjny lub rozwojowy. To Ty wybierasz, do jakiego rodzaju zabawy mają posłużyć oferowane przez Sklep Zabawki Do Zabawy produkty Twojemu mniejszemu lub większemu szkrabowi :)
Zapraszamy :)


http://dozabawy.com/

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates