wtorek, 6 grudnia 2016

Idealny zestaw dla małego miłośnika samolotów

Kreatywnie w domu

Tektura... idealny materiał na zabawki. Nie od dziś wiadomo, że dzieciaki najbardziej lubią zabawki najprostsze. Kartonowe pudło potrafi zająć dzieciaki na baaaardzo długo. O ile do takich zabawek typu kartonowe pudło jestem przekonana o tyle do wszelkich tekturowych modeli do samodzielnego składania już nie bardzo (niby wszystko ma się ładnie składać, bez użycia kleju ale jak przychodzi co do czego wcale tak nie jest). Choć ostatnio miło mnie zaskakują nasze mikołajkowe zdobycze ;)


Kreatywny zestaw samolotów to zestaw, który po złożeniu pięknie ozdobi pokój małego fana podniebnych przygód. Zestaw zawiera 3 samoloty: jedno-, dwu- i trzypłatowy oraz  karuzelę do podwieszenia samolotów. Wszystko do samodzielnego złożenia i ozdobienia według własnej wyobraźni. Zarówno każdy model samolotu jak i karuzela posiada własną instrukcję składania. Nie ma problemu z wydzieleniem, które elementu pasują do danego modelu. Każdy z elementów posiada odpowiednio wydzielone miejsca zgięć. Jeśli chodzi o instrukcję jest ona bardzo czytelna.

Modele składa się bardzo lekko i rzeczywiście nie potrzebują użycia kleju. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystko do siebie pasuje.

Złożone modele prezentują się zjawiskowo.Jedynym minusem całej "układanki" jest to, iż połączenie samolotów z karuzelą następuje na samym końcu, gdy poszczególne samoloty są już złożone. W przypadku jednego z nich należało rozłożyć złożony model aby zaczepić element karuzeli i ponownie złożyć model. A wystarczyłoby dodać ten element podczas składania modelu. Troszkę to zniecierpliwiło mojego 6latka ale poza tym nie mam tej zabawce nic do zarzucenia :)


Całość prezentuje się na prawdę świetnie! Wspólnie spędzony czas z dzieckiem na kreatywnej zabawie jest czasem bezcennym.


Teraz pozostało jeszcze Kubie ozdobić swój zestaw ale to w wolnej chwili... kto wie może będzie to jedno z zadań w naszym adwentowym kalendarzu.

Jeśli macie w domu małego miłośnika samolotów to polecam zestaw SAMOLOTY a możecie go znaleźć w zaprzyjaźnionym z nami sklepie MIKOKO.

Świetny pomysł na prezent pod choinkę dla małych i dużych chłopców :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates