czwartek, 29 grudnia 2016

Puzzle z akcentem świątecznym

Kreatywnie w domu
Puzzlomania wciąż u nas trwa. Nie mogło więc obyć się bez gwiazdkowo-puzzlowego prezentu. Tym razem postawiłam na coś innego, coś bardzo wyjątkowego. Nowość Wydawnictwa Zielona Sowa i ich fantastyczne książeczki z puzzlami.Krótkie, jednowątkowe, pozytywnie nastrajające opowiastki związane ze świętami i Zimą. Bardzo fajnie się je czyta a jeszcze fajniej słucha. Są idealne dla 2-3latki.
W każdej książeczce dziecko odnajdzie cztery 9-cio elementowe układanki, które są jednocześnie ilustracjami do czytanych opowiastek.
Dla Oli te układanki już są nieco za łatwe ale dla mojego 2latka to prawdziwe wyzwanie :) Puzzle mogą być układane zarówno w książeczce, gdzie naszkicowane są poszczególne ilustracje w odcieniach szarości a także utrudniając nieco "życie" na stole. Układanie w książeczce jest z jednej strony troszkę uciążliwe dla maluchów, gdyż puzzle ściśle przylegają do ramki (w końcu nie mogą one z niej wypadać) i ciężko się w niej układa ale z drugiej strony układanie w ramce jest świetną podpowiedzią dla najmłodszych dzieci.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates