czwartek, 2 marca 2017

Wiosna z TOMBUT

Ewelina Gancarz
Od prawie tygodnia mamy piękne słoneczko! Uff... zima sobie poszła na dobre czy jeszcze wróci? Oby nie wracała już tego sezonu. Tęsknimy za wiosną, za spacerami bez grubych kurtek i czapek. Tęsknimy za piaskownicą i rowerami. Od tygodnia ciężko mi zagonić dzieciaki do domu. Słoneczko tak pięknie świeci... pomału zmieniamy naszą zimową garderobę z zimowej na bardziej wiosenną.


Wygodne, ciepłe buciki zamieniamy na jeszcze bardziej wygodne i dużo lżejsze. Wiosna to aktywny czas a więc nóżki moich dzieciaków muszą czuć komfort i wygodę. Nie mówię, że w zimie tego nie miały... miały i owszem ale coraz większe temperatury na zewnątrz zmuszają nas do zmiany obuwia na wiosenne.


Pięknie wyglądające buciki o prostym design, spełniające wszystkie moje kryteria... leciutkie, bardzo wygodne, ze skóry naturalnej posiadające wysoką cholewkę z usztywnionym zapiętkiem utrzymującym stopę dziecka w prawidłowej pozycji. Spody bucików wykonane są z lekkiej gumy komórkowej- styrogumu z obcasem Thomasa umożliwiającym swobodne zginanie stopy w okolicy śródstopia. Kolor fioletowy - bardzo wiosenny. Po raz pierwszy zdecydowałam się na buciki wiązane i choć Olcia wiązać butów jeszcze nie potrafi to właśnie zrobiliśmy pierwszy krok ku temu aby tą umiejętność nabyła :)Buciki te są idealne na wiosenne spacery ale i w lecie podczas chłodniejszych dni będą jak znalazł.Sezon na rower uważam za rozpoczęty! I tak sobie myślę, że chyba najwyższy czas nauczyć mojego prawie już 4latka jazdy na normalnym dwukołowym i dwupedałowym rowerze :D Ot, co to mój cel na najbliższą wiosnę :) A biegówkę oddamy młodszej siostrze.
Cieszymy się z wiosny choć do tej kalendarzowej jeszcze chwilka...


Nasze buciki są dzieckiem polskiej marki TOMBUT, która od 50lat dzielnie dba o stopy naszych milusińskich. W swojej ofercie posiada wiele modeli obuwia dla dziewczynek i chłopców na każdą porę roku. Sandały, trzewiczki, buciki po domu klasycznych i arcy modnych zestawieniach kolorystycznych. Wszystkie buciki posiadają znak Zdrowej Stopy. Nasze buciki znajdziecie tutaj

Warto kupować dziecku to co dobre i sprawdzone.

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates