czwartek, 2 marca 2017

Wiosna z TOMBUT

Kreatywnie w domu
Od prawie tygodnia mamy piękne słoneczko! Uff... zima sobie poszła na dobre czy jeszcze wróci? Oby nie wracała już tego sezonu. Tęsknimy za wiosną, za spacerami bez grubych kurtek i czapek. Tęsknimy za piaskownicą i rowerami. Od tygodnia ciężko mi zagonić dzieciaki do domu. Słoneczko tak pięknie świeci... pomału zmieniamy naszą zimową garderobę z zimowej na bardziej wiosenną.


Wygodne, ciepłe buciki zamieniamy na jeszcze bardziej wygodne i dużo lżejsze. Wiosna to aktywny czas a więc nóżki moich dzieciaków muszą czuć komfort i wygodę. Nie mówię, że w zimie tego nie miały... miały i owszem ale coraz większe temperatury na zewnątrz zmuszają nas do zmiany obuwia na wiosenne.


Pięknie wyglądające buciki o prostym design, spełniające wszystkie moje kryteria... leciutkie, bardzo wygodne, ze skóry naturalnej posiadające wysoką cholewkę z usztywnionym zapiętkiem utrzymującym stopę dziecka w prawidłowej pozycji. Spody bucików wykonane są z lekkiej gumy komórkowej- styrogumu z obcasem Thomasa umożliwiającym swobodne zginanie stopy w okolicy śródstopia. Kolor fioletowy - bardzo wiosenny. Po raz pierwszy zdecydowałam się na buciki wiązane i choć Olcia wiązać butów jeszcze nie potrafi to właśnie zrobiliśmy pierwszy krok ku temu aby tą umiejętność nabyła :)Buciki te są idealne na wiosenne spacery ale i w lecie podczas chłodniejszych dni będą jak znalazł.Sezon na rower uważam za rozpoczęty! I tak sobie myślę, że chyba najwyższy czas nauczyć mojego prawie już 4latka jazdy na normalnym dwukołowym i dwupedałowym rowerze :D Ot, co to mój cel na najbliższą wiosnę :) A biegówkę oddamy młodszej siostrze.
Cieszymy się z wiosny choć do tej kalendarzowej jeszcze chwilka...


Nasze buciki są dzieckiem polskiej marki TOMBUT, która od 50lat dzielnie dba o stopy naszych milusińskich. W swojej ofercie posiada wiele modeli obuwia dla dziewczynek i chłopców na każdą porę roku. Sandały, trzewiczki, buciki po domu klasycznych i arcy modnych zestawieniach kolorystycznych. Wszystkie buciki posiadają znak Zdrowej Stopy. Nasze buciki znajdziecie tutaj

Warto kupować dziecku to co dobre i sprawdzone.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates