niedziela, 7 maja 2017

Bania u Tubana

Kreatywnie w domu


Czekaliśmy na wiosnę i słoneczko dłuuuugo. Bo o ile wiosna kalendarzowa przyszła o tyle w ogóle nie widać jej za naszymi oknami. Za Waszymi ją widać? Zamiast wiosny mamy... jesień... szaro, buro i ponuro, w dodatku deszczowo i zimno. A super prezent dla dzieciaków czeka sobie na szafie i doczekać się nie może. Aż do minionej soboty, kiedy to na chwilę wyszło słonko i można było pobiegać po trawie. TUBAN doskonale wie jak rozruszać dzieciaki, podpowiedzieć rodzicom w jaki sposób można ciekawie spędzić wspólne popołudnie na świeżym powietrzu, jak rozruszać kinder party, jak za pomocą najprostszej zabawy wywołać mega radochę wśród dzieci.


Zestaw do puszczania giga baniek...  to nic innego jak sznurek długości 200cm zamocowany na dwóch kijkach i płyn TUBAN. W naszym zestawie znajdowało się go 400ml - koszt 35zł. Od razu uprzedzam... lepiej zainwestować w dużo większą ilość płynu. Ta zdecydowanie jest za mała i starcza na max 15 minut zabawy ;)


Puszczanie baniek jest dziecinnie proste... zanurzamy cały sznurek w misce z płynem, podnosimy kijki do góry i gotowe... jeśli wieje wiatr to on odwala pozostałą robotę za nas, jeśli go nie ma wystarczy zrobić kilka kroków w tył i można cieszyć się mega-giga bańkami. Fakt, że poradziła sobie z nimi moja niespełna 4latka świadczy, że trudne to raczej nie jest. Oczywiście dzieciaki nie dopuściły mnie do ich tworzenia :(


 Sami zobaczcie...


Ta radość mówi sama za siebie :)

Dziękujemy TUBAN!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates