sobota, 6 maja 2017

Dzień Dziecka z Wader-em w maju?

Kreatywnie w domu

Dzień Dziecka w maju? Z Wader-em wszystko jest możliwe! Od kilku lat zawsze dzięki Wader-owi mamy Dzień Dziecka znacznie wcześniej. Uwielbiamy zabawki tej firmy. Po pierwsze są niezniszczalne, bo drugie - nasze polskie, po trzecie - nie wyobrażam sobie zabawy w piasku bez chociażby najmniejszego zestawu. Kto w domu posiada chociażby jedną zabawkę tej firmy ten wie o czym piszę. 

W tym roku Wader wyposażył nas w swoje najmłodsze dziecko... najmłodsze wcale nie oznacza najmniejsze bowiem jest to gigant śmieciarka ;) Duże, masywne auto, na którym z powodzeniem mogą wozić się dzieci do 50kg! Śmieciarka wyposażona jest w kontener. Posiada również ruchomy podnośnik do opróżniania kontenerów.

Autko posiada otwieraną tylną klapę, dzięki której bez problemu dziecko opróżni naładowaną po brzegi śmieciarkę.Jak przystało na małego chłopca autka w piaskownicy to podstawa. Wywrotka w połączeniu z ładowarką i do szczęścia nie trzeba nic więcej. Super seria autek, które wyglądają jak prawdziwe tylko w mniejszym rozmiarze.
Jak już wspomniałam nowe zestawy do piasku również do nas przywędrowały... są "dziewczyńskie" bo to głównie dziewczynki mają etap na piaskownice. Choć i Kuba w niej lubi przesiadywać... ale on ma zestawy z zeszłych lat. Wózek z kompletem letnim z bajkowym motywem, w skład którego skład wchodzi wózek na kółkach, wiaderko, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka. Naklejka IML jest trwale złączona z wiadrem, bez możliwości przypadkowego zerwania lub odklejenia pod wpływem wody lub temperatury. 10-elementowy komplet, w skład którego wchodzi okrągłe wiaderko, łopatka, grabki, sitko, konewka oraz 5 foremek.Z taką ilością zabawek zabawa w piaskownicy trwać będzie godzinami... niech no tylko przyjdzie upragniona wiosna bo póki co dzieciaki wpadają do niej jedynie między jednym deszczem a drugim. Wybór kompletów do piasku jest ogromny. Reklamować ich chyba nie trzeba ;) wytrzymałość pierwsza klasa! Łopatka nie łamie się podczas "ciężkich" wykopów, grabki nie tracą swoich zębów a wiaderka wytrzymują nawet nacisk 18 kg :D
Z czystym sumieniem polecamy zabawki WADER!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates