środa, 17 maja 2017

Jest ROBOT, jest zabawa!

Kreatywnie w domuWśród marzeń mojego 7latka są takie marzenia, które nie do końca zgadzają się z wizją prezentową jego rodziców. Po dwóch latach nudzenia i męczenia mnie uległam mojemu 7latkowi... dość długo znosiłam opowieści, w których koledzy z klasy mają takie klocki i jak to strasznie marzy on o takich samych. Każde przypadkowe wizyty w sklepach z zabawkami kończyły się długoterminowym staniem i oglądaniem pudełek właśnie z tymi z klockami. Marzenia są po to aby je spełniać a Dzień dziecka jest świetna okazją ku temu :)


Zestaw klocków, z których po ułożeniu powstaje robot. Robot ten jest niezwykły... z ruchomymi rękami i nogami. Klocki te są świetną alternatywą do tych popularnych i dobrze znanych na rynku... na pierwszy rzut oka niczym się one nie różnią poza ceną... są znacznie tańsze i nie ukrywam, że gdyby nie ten fakt, mój 7latek raczej nie miałby okazji spełnić swoje marzenia! Tańsze jednak w ogóle nie oznacza gorsze a wręcz przeciwnie, jakościowo są bardzo dobre, bez problemu łączą się ze sobą.  W dodatku są one kompatybilne z innymi klockami tego typu.


Motyw robota kilkukrotnie przewinął się wśród zabawek w naszym domu. Był robot na sterowanie, świecący i grający. Teraz przyszła pora na klockowego robota. W sumie nawet nie jednego robota a całą zgraję robotów :D

Klocki Blocki z serii Fighters to klocki, z których dziecko tworzy swojego bojowego robota. Zestaw klocków składa się z 150-230 klocków w zależności od modelu robota oraz świetnie napisanej instrukcji, z którą bez problemu poradził sobie mój 7latek.Każdy robot posiada wyrzutnię dysków, która na twarzach dzieci wywołuje jeszcze większy uśmiech. Zabawa takim robotem daje ogromną radość i satysfakcję... co innego jest dostać gotowego robota a co innego jest go samodzielnie stworzyć od podstaw.

Mając więcej jak jednego robota można stworzyć prawdziwą walkę robotów ;)


Klocki Blocki Fighters Takeru
Klocki Blocki Fighters Masaru
Klocki Blocki Fighters Suzaku

Te super zestawy robotów znajdziecie w naszym ulubionym sklepie internetowym pełnym zabawek... SMARKACZ ---> to miejsce, do którego warto zaglądnąć przed Dniem Dziecka :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Mój bratanek też uwielbia takie roboty-cała półka w nich jest często jak bawią sie dziwci nimi to i nawet moje dziewczyny nic tylko mamo kupisz nam takie😀

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates