środa, 7 czerwca 2017

Na tropie odjazdowych zabawek - Playmobil

Kreatywnie w domu


Playmobil... niby klocki a nie klocki... Przeglądając katalog Playmobil można dostać zawrotu głowy, najlepiej schować go przed dziećmi bo zdecydowanie dzieciaki nie dadzą na żyć a portfel może zdecydowanie zostać odchudzony ;) Zestawy są bardzo fajne, posiadają akcesoria, które zachęcają do zabawy i uruchamiają wyobraźnię na całego. Nawet najmniejsze zestawy można swobodnie łączyć ze sobą bowiem kreatywność dzieci nie zna granic.

Playmobil to marka zabawek, skierowana dla dzieci do 12 roku życia. Zabawki Playmobil są projektowane w skali 1:24, a 7,5 centymetrowe figurki stały się już kultowe. W zestawach Playmobil znajdziemy figurki oraz szeroką gamę akcesoriów, a także wiele rodzajów zwierzątek, które są ważną częścią linii Playmobil. W swojej ofercie Playmobil ma zestawy o różnej tematyce skierowane do chłopców i dziewczynek.


Zabawki, które dziś Wam pokażę są bardzo trwałe i odporne na dziecięce pomysły.
Pierwsze dwa zestawy dedykowane są chłopcom i pochodzą z serii CITY ACTION... pościgi policyjne, przecinające niebo samoloty, statki transportowe, akcje gaśnicze straży pożarnej, remonty i roboty drogowe. Jako, że policja u nas ostatnio na topie, w nasze ręce wpadły PLAYMOBIL HELIKOPTER POLICYJNY oraz PLAYMOBIL GRUPA ODDZIAŁU SPECJALNEGO.


Super szybki, policyjny helikopter, dzięki któremu dziecko sprawnie złapie niejednego złodzieja i odstawi go do celi w areszcie. 


I te 7,5cm figurki policjantów wykonane z niezwykłą dokładnością, zdecydowanie przyciągają uwagę dzieci w różnym wieku.
To co przyłączacie się do naszego pościgu za złodziejami?

Drugi przeznaczony jest dla dziewczynek Playmobil Dom Kuchnia z kącikiem jadalnym. Zawiera moc elementów, które wzorcowo oddają klimat panujący w każdym domu... takie codzienne rodzinne życie toczące się w najważniejszym pomieszczeniu w domu - kuchni.


Ilość drobiazgów przyprawia o zachwyt bowiem w skład zestawu wchodzi:
  • figurka Playmobil
  • meble kuchenne (otwierane szafki, półki)
  • stół do jadalni
  • ławki, krzesło
  • zlewozmywak, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • naczynia i sztućce, garnki
  • mnóstwo produktów spożywczych
  • fartuch
  • kotek i miski dla kota
  • drobne akcesoria
Wszystko wykonane perfekt, cudownie odzwierciedla przedmioty w realu... zmywarka i jej wysuwana część, zlewozmywak, nawet półeczki na wino są! Dzieciaki piały z zachwytu!Zestaw ten to jeden z wielu, który umożliwia stworzenie całego domu. Zestawy pozwalają urządzić poszczególne pomieszczenia i przenosić zabawę z pokoju do pokoju, z piwnicy na strych.


Wszystkie te zestawy to zdecydowanie gwarancja frajdy! I wcale Wam nie ściemniam :)

Więcej zabawek Playmobil możecie znaleźć na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates