środa, 16 sierpnia 2017

Wakacje na wesoło - powakacyjna lektura

Kreatywnie w domu
Uwielbiam wakacje... uwielbiam za tą ilość pięknych zdjęć, którą produkuję. Słoneczne, roześmiane buźki moich dzieciaczków... idealne lekarstwo na chłodne zimowe wieczory. Człowiek oglądnie takie zdjęcia i od razu cieplej na duszy się robi. Można powspominać wszystkie wakacyjne przygody.A idealnym miejscem zatrzymania tych pięknych chwil jest stworzenie fotoksiążki. Uwielbiam je tworzyć. Uwielbiam Printu! Stworzenie z nimi fotoksiążki jest dziecinnie proste (nie będę Wam opisywać krok po kroku bo już nie raz i nie dwa Wam o tym wspominałam) a realizacja jest ekspresowa. Nasza fotoksiążka o formacie 30x30 posiada 34 strony przepełnione pięknymi zdjęciami. I chociaż tegoroczne wakacje nie licząc kilkudniowego wypadu w góry to zdecydowanie jednodniowe wypady to podczas tych krótkich wypadów udało mi się zrobić kilka na prawdę fajnych pamiątkowych fotek.
Tworząc naszą fotoksiążke skorzystałam z gotowego wakacyjnego szablonu. Zdecydowanie wolę użyć "gotowca", nanieść ewentualnie drobne poprawki niż tworzyć fotoksiążkę od zera. Zaoszczędzam duuuużo czasu a gotowe szablony są na prawdę świetnie przygotowane.
Nie wiem jak Wasze pociechy ale moja najmłodsza to by tylko siedziała i przeglądała fotoksiążki, które w domu już mamy. Baaa pojedzie do babci a u babci na półce stoi fotoksiążka z wnukami, nie ma wizyty aby mała nie zaliczyła zdjęciowej rundki. Taki mały maniak zdjęciowy! Dlatego też, fotoksiążka, którą Wam prezentuję poleci do dziadków aby młoda mogła oglądać bieżące zdjęcia a nie tylko te z "zamierzchłych" czasów ;) To dokonały prezent dla dziadków!Uwielbiam fotoksiążki bo zdjęcia z wakacji można ułożyć w ciekawą opowieść, ubarwić je interesującymi opisami tego, co zdarzyło się w danym dniu/czasie. Album staje niezwykły, staje się foto opowieścią, dzięki której Nasze wspomnienia żyją i sprawiają, że momentalnie wracamy do wakacyjnych chwil, otwierając karty wyjątkowego albumu.  


A Wy gdzie przechowujecie swoje najpiękniejsze zdjęcia? Tradycyjne albumy, fotoksiążki a może dysk komputera? Jeśli to ostatnie to nie polecam ;) Nigdy nie wiadomo kiedy dysk powie nam do widzenia ;) Tymczasem my mówimy Wam do zobaczenia za rok!Jeśli lubicie fotoksiążki tak jak ja mam dla Was niespodziankę... 44% zniżki dla fanów Kreatywnie w domu na hasło kreatywnie. Promocja dotyczy wyłącznie fotoksiążek Printu. Obejmuje wszystkie formaty, w dowolnej oprawie, bez limitu stron. Kod jest jednorazowy i ważny do końca listopada 2017.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates