czwartek, 9 listopada 2017

Książeczki dla malucha

Kreatywnie w domu


Wielkimi krokami zbliża się Mikołaj. Jak na dobrą ciocię przystało, ciocia podrzuca Mikołajowi pomysły na prezent dla swojej chrześnicy ;) Książeczki są takim tworem, że nie ważne jaka by była okazja, zawsze są wyśmienitym prezentem... zwłaszcza dla maluchów bo ze starszakami różnie to już bywa. Dlatego dziś... choć do Mikołaja jeszcze miesiąc... podrzucam Wam moje książkowe odkrycia.


Książeczki, które skradły moje serce i mam nadzieję, że skradną serce roczniaka. Książeczki o niewielkim rozmiarze zawierające wesołe historie, kolorowe ilustracje i coś co przyciągnie z pewnością każde dziecko... wesołą, mięciutką pacynkę na paluszek. Już widzę ten błysk w oku maluchów.


Bohaterem jednej z książeczki jest mała gąsienica mieszkająca w pięknym ogrodzie. Gąsienica musi dużo jeść, by stać się barwnym motylem. Czy się jej to uda?

Druga książeczka ukazuje losy małej owieczki, która zgubiła swoją mamusie. Czy przyjaciele z podwórka pomogą jej odnaleźć mamę?

Książeczki te są świetnym sposobem na zabawę z dziećmi w odgrywanie ról. Co ważne... książki te są całokartonowe a więc dziecioodporne ;)

Poniższe książeczki już takie dziecioodporne nie są... są to bowiem książeczki piankowe ale zaryzykowałam, może mały ząbkowy potworek nie wpadnie na pomysł ich "zjedzenia" ;). Książeczki, które uczą maluchy poznawać i nazywać otaczający świat... pierwsze słowa a także kolory.
Myślicie, że Mikołaj uszczęśliwi mojego roczniaka?


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates