sobota, 13 stycznia 2018

Zawieszka do wózka/fotelika - niezbędny gadżet w podróży

Kreatywnie w domu

Zawieszka do wózka... dlaczego jest ważnym elementem na mojej liście jeśli chodzi o wyprawkę niemowlęcą... Bowiem zabawka taka zabierana czy to na spacer wózkiem czy w podróż autem to taki mały wybawiciel... wiadomo nie od pierwszych dni życia takiego małego Szkraba ale od momentu, kiedy to maluch zaczyna wykazywać zainteresowanie czymś innym niż tylko patrzenie w niebo ;) Bo dziecko, które nudzi jazda wózkiem i ma ochotę podróżować na rękach mamy czy nie potrafi zająć się niczym podczas podróży samochodem oznacza mega kłopoty ;) Znam to doskonale. Dlatego też odpowiednio wcześniej postanowiłam zapobiegać takowym sytuacjom.

Czego szukałam? Czegoś oryginalnego, przyciągającego wzrok, czegoś co niemowlakowi pozwoli ćwiczyć koordynację oko-ręka, czegoś ciekawego, odkrywczego dla niemowlaka, czegoś co go zaciekawi a także pobudzi jego zmysły... słuchu, wzroku czy dotyku. A wierzcie mi bądź nie, w gąszczu dziecięcych zabawek sztuka ta do łatwych nie należy. Ale udało się!


Obie zabawki rozwijają u dziecka odruch chwytania, obie dopasowane do dłoni dziecka. Długie łapki u jednej i drugiej zabawki będą kusić dziecko do pociągania za siebie. Jedna zabawka posiada lustereczko druga delikatnie grzechocze. Obie posiadają element szeleszczący jak i kółeczko bądź klips, dzięki którym bez problemu możemy zawiesić je w dowolnym miejscu... obręcz łóżeczka, wózek czy fotelik samochodowy.

Obie zabawki wykonane z różnych tkanin... frotte, plusz, bawełna a dodatkowo wykończone różnymi kolorowymi metkami. Obie kolorystycznie świetnie stymulują wzrok malucha. Obie wyprodukowane w Polsce... a wszystko co nasze należy wspierać i promować :)

Taka zabawka często gęsto rośnie wraz z dzieckiem i nie jednokrotnie staje się jego ulubieńcem. Dziecko tuli ją, całuje, nosi ze sobą po domu, zabiera na spacery jednym słowem nie może się bez niej obejść. Fantastyczny widok!

Te zabawki to super pomysł jeśli szukacie upominku dla maluszka 0-12 m-cy, choć z pewnością i starsze dzieci nie przejdą obok nich obojętnie. Dobry prezent na Baby Shower, dobry do wyprawki, na upominek od tak sobie, gdy pierwszy raz wpadacie w odwiedziny do niemowlaka. Kieszeń nie ucierpi a rodzice jak i maluszek na pewno się ucieszy :)Po te i inne zabawki kontrastowe zapraszam do Okiem Maluszka.

OkiemMaluszka.pl

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates