wtorek, 13 marca 2018

Do Uszka Maluszka

Kreatywnie w domu
Czytanie niemowlakom nie ma sensu, bo maluch nie jest w tym czasie zainteresowany książeczką (tylko jej gryzieniem albo oglądaniem obrazków) a i tak nic z tego pożytecznego nie wyniesie? Osobiście w czytaniu maluchom widzę same korzyści... czytanie na głos ma bardzo istotny wpływ na rozwój mózgu i wyobraźni maluchów oraz przede wszystkim sprzyja zacieśnieniu relacji z rodzicami. Korzyści jest zdecydowanie więcej dlatego nie przedłużając zapraszam na wpis poświęconym książeczkom dla najmłodszych... seria Do Uszka Maluszka.


Do Uszka Maluszka to 6 książeczek... Adaś, Jajo, Obiad, Przyjaciele, Spacer i Tata.Książeczki te przeznaczone są zarówno dla maluszków, które dzięki temu, że są sztywno-kartonowe mogą je samodzielnie oglądać, dla nieco starszych dzieci do powtarzania wyrażeń dźwiękonaśladowczych czytanych przez rodziców, do nauki pierwszych słów, prostych zdań i w końcu dla dzieci uczących się czytać do samodzielnego czytania.Z książeczkami tymi dzieci poznawać będą krok po kroku świat pełen dźwięków a wszystko za sprawą różnorodnych onomatopei... brum brum, bam bam, hau hau, puk puk, ćwir ćwir, pa pa i wiele innych. Dzięki nim dziecko może usłyszeć otaczającą go rzeczywistość, zaś dzięki wyrazistym i uroczym ilustracjom dowie się, jak ona wygląda. Każda z książeczek to 10 przejrzystych i czytelnych stron.

POLECAMY!Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates