czwartek, 22 marca 2018

Krok po kroku - seria książeczek dla maluszków

Kreatywnie w domu


Krok po kroku Wydawnictwa Wilga to bardzo fajna seria książeczek dla najmłodszych, która właśnie ujrzała światło dzienne. Kolorowe książeczki do wspólnego oglądania i czytania... i choć tego czytania jest tu nie za wiele to z pewnością treść przypadnie do gustu najmłodszym... krótkie, zabawne, wpadające w ucho, rymowane wierszyki.


Twarda oprawa, kartonowe strony oraz zaokrąglone rogi to dodatkowe ich atuty. Ponadto są ciekawym sposobem na poznawanie świata i fajnym elementem uprzyjemniającym zabawę. Książeczki z serii Krok po kroku pomogą dzieciom oswoić się w trudnych sytuacjach, z którymi wraz z dorastaniem przyjdzie się im zmierzyć... Nie wszystkim dzieciom jednak trudna sztuka pożegnania się ze smoczkiem czy pieluchą przychodzi z łatwością. Dlatego ja jestem wielką fanką takich książeczek bowiem nie od dziś wiadomo, że dzieci najszybciej uczą się przez naśladownictwo a książeczki te mogą okazać się bardzo pomocne w sprawach.

W serii Krok po kroku ukazały się cztery książeczki: Pa, pa smoczku - pomoże oswoić się maluchom z trudną sytuacją jaką jest pożegnanie malucha ze smoczkiem, Siku na nocniku - oswoi malucha z nocnikiem, pokaże mu w jaki sposób należy z niego korzystać, Myjemy ząbki - bo codziennego dbania o ząbki maluchy również muszą się nauczyć i to już od momentu pojawienia się pierwszego ząbka, Zasypianka wyliczanka - zabawna wyliczanka, która z pewnością "uśpi" nie jednego malucha ;)

Absolutnie świetne książeczki, które pokocha każdy maluch.


Cała serię książeczek możecie zamówić TUTAJ.


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Marlena Hryciuk28 marca 2018 01:36

    Wspaniała! Mamy wszystkie cztery tytuły! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates