piątek, 9 marca 2018

Leżaczek-bujaczek od niemowlaka do przedszkolaka

Kreatywnie w domu

Będąc w temacie niemowlęcych zabawiaczy, nie można nie wspomnieć o foteliku-bujaczku. Przesiadywanie w takim gadżecie uwielbiały wszystkie moje maluchy. Bujaczek świetnie sprawdzał się podczas chociażby gotowania obiadu... maluszek myk do bujaczka a mama do "garów" mając jednocześnie malucha non stop na oku. Bujaczek lekki, przenośny, idealny.


Początkowo jest to bujany leżaczek dla noworodka z nisko osadzoną ramą. Potem, gdy maluch nieco podrośnie, produkt zamienia się w dziecięcy fotelik z odczepianym pałąkiem na zabawki. A kiedy dziecko urośnie jeszcze bardziej, fotelik przekształca się w bujaczek dla dziecka do 18 kg. Składany, przenośny, a do tego się kołysze... i jak go tu nie lubić? Już po takim wstępie od producenta mogłabym więcej nic nie pisać... ale napiszę ;)

Leżaczek wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Siedzisko zostało odpowiednio wyprofilowane i wykonane z przyjemnego w dotyku materiału w barwnej kolorystyce, który można prać. Lekki, stabilny. Jego wygląd i funkcje sprostają wymaganiom każdego małego odkrywcy.

Leżaczek wyposażony jest w regulowane oparcie pleców... można ustawiać je w trzech pozycjach, co zapewnia wygodę dzieciom w każdym wieku.Leżaczek posiada wyciągane podpórki... przednie, które umożliwiają zablokowanie bujania, natomiast z tyłu chronią przed wywróceniem. Jednym słowem podpórki zamieniają bujaczek w stabilny fotelik.Leżaczek wyposażony jest w 3-punktowe regulowane pasy bezpieczeństwa, które zapewniają komfort i zabezpieczenie przed wypadnięciem. Leżaczek posiada również odczepiany pałąk z dwoma bardzo sympatycznymi zabawkami, które umilą czas maluchowi a także funkcję wibracji, która z pewnością uspokoi maluszka w niejednej "ciężkiej" dla niego chwili.
Leżaczek składa się, ułatwiając tym samym przenoszenie i przechowywanie.
Leżaczek - bujaczek to wspaniałe miejsce zabawy i odpoczynku dla naszego maluszka.

POLECAMY!


Nasz leżaczek-bujaczek dostępny na modino.pl :)

Strona główna

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates