czwartek, 8 marca 2018

Pierwsze słowa - plansze z obrazkami

Kreatywnie w domuPIERWSZE SŁOWA PLANSZE Z OBRAZKAMI to pozycja idealna dla dzieci zarówno uczących się mówić jak i dla dzieci ciekawych świata.


Pierwsze słowa to nic innego jak 10 dużych plansz... plansz, które można swobodnie wyrwać, przeglądać osobno bądź też używać jak normalną książkę. Dzięki temu, że plansze można wyrwać z książki może w tym samym czasie korzystać więcej niż jedno dziecko. Plansze są dużych rozmiarów, pełno na nich szczegółów i ilustracji.


Dzięki zabawie z planszami dziecko pozna terminy dotyczące kolorów, liczb, kształtów, pór roku, środków transportu czy przyrody. Bawić się z planszami można na wiele sposobów... można swobodnie rozmawiać z dziećmi o tym co widzą na obrazkach, pobawić się z nimi w quiz, czy też skorzystać z "gotowca" czyli propozycji na zabawę z dziećmi od samego autora :) Propozycja ta to spis gotowych pytań i odpowiedzi, które możemy wykorzystać podczas zabawy. Bardzo fajny pomysł ;)

PIERWSZE SŁOWA PLANSZE Z OBRAZKAMI  polecamy nie tylko do zabawy w domu ale i grupach przedszkolnych :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates