piątek, 9 marca 2018

Pogotowie Czytelnicze - skorzystaj z KsiążkoTerapii

Ewelina Gancarz


Skończyłeś/aś czytać książkę i nagle okazuje się, że nie masz kolejnej książki pod ręką - pojawia się złość, frustracja, kłucie w sercu? Widok pustej domowej biblioteczki wywołuje bezdech a nawet atak paniki? Zaś na widok nowej książki drżą Ci ręce a oddech przyspiesza... To objawy pewnej choroby... koniecznie musisz udać się na Pogotowie Czytelnicze i skorzystać z KsiążkoTerapii. Od dziś TaniaKsiążka rozpoczyna akcję, której zadaniem jest wyleczenie Cię z choroby braku książek! Zaciekawiony?


Na pierwszy rzut idzie około 30.000 książek w szokująco promocyjnych cenach, bo aż do -40%! Musisz się pospieszyć bowiem akcja trwa od dziś do 13 marca. Nie ma żadnych limitów... książek nigdy dość... są tylko małe półki ;) Zatem biegnij pod podany link i zacznij swoją terapię! 

Ale to nie koniec... Planowane są kolejne etapy Pogotowia Czytelniczego, dlatego bacznie obserwuj stronę Księgarni.

Więcej o akcji ---> TUTAJDodatkowo - możesz wziąć udział w konkursie i zgarnąć na zakupy kod rabaowy ---> KLIK a dowiesz się więcej.

Gorąco zachęcam do skorzystania z KsiążkoTerapii :)

Ewelina Gancarz / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 3 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabaę i naukę. twórcze, kreatywne, łatwe w wykonaniu i przyjemne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates