wtorek, 27 marca 2018

Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?

Kreatywnie w domu

Książka, obok której ciężko przejść obojętnie. Książka, którą czyta się... choć tak na prawdę głównie się ją ogląda z wielkim zainteresowaniem. Prawdziwa kopalnia wiedzy przedstawiona z humorem... wiedzy z każdej dziedziny życia oraz odpowiedzi na pytania, które zadają nasi mali, ciekawscy milusińscy. 144 strony wypełnione po brzegi ilustracjami, które na długo zapadają w pamięć. Duży format, twarda oprawa... to działa na korzyć tej publikacji.


Książka, w której ze świecą szukać długich elaboratów. Tekst ograniczony jest do minimum... krótko, zwięźle i na temat. Dzieci lubią, gdy jest krótko ale i gdy jest ciekawie. A tu zdecydowanie nudno nie jest :) Ta bogato ilustrowana książka w przystępny sposób pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym poszerzyć swoją wiedzę jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc, wspólnie odkrywając tajemnice wszechświata.

Co takiego odkryjemy razem z książką?

Chociażby to, że jesteśmy stworzeni z... gwiazd, że jemy słońce, gdy jemy rośliny, że nasze mózgi zbudowane są z tkanki będącej w niemal 80% wodą, że z psami dzielimy 84% DNA... wiedzieliście o tym? Ja bynajmniej nie :D

Ale to nie wszystko czego jesteśmy w stanie dowiedzieć się z książki... im dalej brniemy w książkę tym robi się ciekawiej. Koniecznie musicie sami się o tym przekonać.
To co? Jesteście gotowi spojrzeć na otaczający was świat zupełnie z innej strony? Zapraszam do lektury Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates