czwartek, 12 kwietnia 2018

Fotelik samochodowy dopasowany do każdego dziecka

Kreatywnie w domuNajważniejszym aspekt dotyczący każdego fotelika, decydującym o jego wartości jest oczywiście bezpieczeństwo. Ani wygląd, ani zastosowanie, ani też cena nie mają znaczenia, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo naszego dziecka.


Przedział wagowy... dla dzieci ważących od 15 do 36 kg czyli ostatni fotelik, jakiego potrzebuje dziecko. Fotelik składa się z siedziska, oparcia oraz zagłówka. Oparcie nie jest sztywno połączone z siedziskiem, można je swobodnie pochylać do przodu i do tyłu. Takie rozwiązanie powoduje, że fotelik dostosuje się do każdego kąta nachylenia oparcia w samochodzie oraz ściśle do niego będzie przylegać.


Fotelik posiada wysokiej jakości tapicerkę, która została wyposażona w siatkowy system wentylacji a ten zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i ogranicza pocenie się dziecka w ciepłe dni.

Siedzisko jest dość szerokie i głębokie z dodatkowym miękkim wypełnieniem.


Fotelik jest wyposażony w energochłonne osłony boczne zapewniające ochronę podczas zderzenia bocznego.  Osłony zostały zamontowane na całej wysokości fotelika - od osłon bioder przy siedzisku, przez podłokietniki aż po obszerne osłony ramion i głowy.


Fotelik posiada możliwość regulacji zagłówka wraz z oparciem... aż 12 pozycji wysokości sprawia, że fotelik rośnie razem z dzieckiem i zapewnia bardzo długi okres użytkowania. Mechanizm do zmiany wysokości znajduje się na tyle oparcia. Mechanizm należy ścisnąć i unieść lub obniżyć oparcie.Fotelik montujemy przeprowadzając pas samochodowy przez dobrze oznaczoną ścieżkę.

Fotelik można zamontować zgodnie z kierunkiem jazdy, w pojazdach wyposażonych w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa, na tylnej kanapie przy drzwiach, na środku oraz na przednim fotelu pasażera, które należy odchylić maksymalnie do tyłu. Fotelika nie można montować w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy. 


W najnowszej edycji testów fotelików ADAC 2017 model Solution M SL zdobył 4 gwiazdki w ocenie ogólnej oraz 4 gwiazdki za bezpieczeństwo, uzyskując najlepszy wynik w swojej kategorii.


 
FOTELIK SAMOCHODOWY CYBEX SOLUTION M
 BabyHit

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates