poniedziałek, 7 maja 2018

Zabawki dla mauszka

Kreatywnie w domu

Jak już wiecie w naszym domu pojawił się maluszek... czas szybko leci a nasza najmłodsza Kruszynka ma już prawie 6 tygodni... Za nami już jeden skok rozwojowy, przed nami kolejne... za niedługo zacznie interesować się zabawkami... póki co zupełnie nic ją nie interesuje jak tylko obecność mamy i to że do niej się uśmiecha i mówi :) Dziś pokażę Wam jakie zabawki czekają na nią... a są to zabawki sensoryczne, które świetnie wpływają na rozwój maluszków, zwłaszcza na umiejętności manipulacyjne i koordynacyjne.


Edukacyjne hantle - to dwie hantelki wysokości 16cm. Mięciutkie, pluszowe i bardzo kolorowe. Zabawki zszyto z różnych rodzajów materiałów (pluszowego, gładkiego, prążkowanego). Część ciężarków jest w paski, część w biało-czarną kratę, a jeszcze inny element – w groszki. Po jednej stronie naszyto gwiazdkę i słoneczko, a po drugiej znajduje się lusterko i doczepione, mięciutkie kółko. Ponadto, na jeden z ciężarków założono plastikowe obręcze. Zabawka jest w pełni bezpieczna dla dzieci i polecana już od trzeciego miesiąca życia. 


Zestaw 3 gryzaków - słoń, żyrafa i małpka to zestaw 3 gryzaków (choć słoń nim raczej nie jest ;)) i grzechotek. Są mięciutkie i bezpieczne w dziecinnych rączkach. Przyjaciele, z którymi maluszek może się pobawić, poprzytulać, pougniatać, pogrzechotać, pogryźć, poszeleścić. Zabawki, które zniosą wiele.. .a jak się pobrudzą to wrzucamy je do pralki i zabawa trwa od nowa :)

Mają wiele funkcji edukacyjnych i sensoryczno-dotykowych dla malutkich rączek, dziąsełek i rozwijających się zmysłów u naszej pociechy.

 


A Wasze maluszki jakimi zabawkami się bawią?


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates