piątek, 13 lipca 2018

Niezbędnik malucha od Baby Mind

Kreatywnie w domu

O korzyściach jakie od najwcześniejszych dni dają niemowlakom kontrastowe (biało-czarne) obrazki, w które to wpatrują się już kilkudniowe maluchy stymulując swój wzrok, pisałam już kilkukrotnie przy okazji publikacji takowych gadżetów, które to uznałam za gadżety must have w przygotowywaniu wyprawki niemowlęcej. Dziś moje odkrycie, które zdecydowanie zdobyło moje i nie tylko moje serce :)


Zestaw dla najmłodszych... taki niezbędnik malucha. Składa się z kilku zabawek... kart ze zwierzątkami, tablicy to zawieszenia, zestawu obrazków i łapacza snów. Wszystko wykonane z filcu!

Duża tablica duża do samochodu czy łóżeczka - tego nam brakowało! I choć młodej łóżeczko służy jedynie do nocnego snu to tablica ta zdecydowanie przyjęła się u nas w aucie. Dzięki temu, że jej "uchwyty" są regulowane (na rzepy) można swobodnie manipulować wysokością jej zawieszenia..


Zawieszka łapacz snów - cudeńko samo w sobie... można ją zawiesić na gondoli jak i w foteliku. I o ile do naszej gondoli pasuje idealnie o tyle w foteliku już nie bardzo... zbyt długi "uchwyt".
Książeczka w kształcie harmonijki z kontrastowymi ilustracjami zawierającymi kształty oraz cztery karty z ilustracjami zwierząt. Książeczka doskonale sprawdzi się w okresie, gdy maluch ćwiczy podnoszenie głowy leżąc na brzuchu. Karty natomiast można maluszkowi swobodnie pokazywać. Na uwagę zasługuje fakt, iż autorka tak dobrała zwierzaki na kartach aby one oddawały rzeczywistość... jest zebra w białe (a może czarne) pasy, łaciata czarno-biała krowa, czarny kot i hmm... bliżej mi nie znany ptaszek ;) cóż ornitologiem nie jestem.


Wszystkie elementy bardzo starannie i... RĘCZNIE wykonane! Prawdziwy polski Hand Made, w którego tworzenie autorka wkłada całe swoje serce. To co nasze należy wspierać i promować! Szacun za talent :) Całość ładnie spakowana w woreczek.


POLECAMY!!!

Niezbędnik malucha


https://babymind.pl/

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates