piątek, 13 lipca 2018

TORNISTER pierwszaka

Kreatywnie w domuCzy moje dzieciaki tęsknią za szkoła i przedszkolem? Kuba zdecydowanie NIE, bo już wie czym to "pachnie" ale dziewczynki czasami tęsknią... za panią, za koleżankami i kolegami. Czasami, jednak nie za często ;) Wakacje przecież są takie super... pełen luz bluz, ogrom zabaw, wycieczki... kto by tam tęsknił za szkołą?

Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie osładza im już samą myśl powrotu w szkolne mury... wybór plecaka/tornistra i kompletowanie wyprawki. To zdecydowanie uwielbiają wszystkie dzieci... rodzice już troszkę mniej.

Dlatego dziś oszczędzę Wam czasu i podpowiem jaki tornister zdał u nas egzamin w 1 klasie i jaki wybrałam dla dziewczyn.


Jak już wszyscy doskonale wiemy, wybór odpowiedniego tornistra do szkoły to bardzo ważna sprawa... musi on nie tylko podobać się dziecku ale i spełniać kilka warunków, aby nie sprzyjał rozwojowi wad kręgosłupa...

- sztywna konstrukcja, która zapobiega odkształcaniu się tornistra
- profilowane plecy pokryte oddychającą siatką
- szerokie szelki wykonane z miękkiego ale i wytrzymałego materiału, które w łatwy sposób dają się regulować
Dodatkowo powinien posiadać...
- jedna komora zdecydowanie wystarczy pod warunkiem, że znajduje się w niej przegroda, dzięki której w tornistrze panuje ład i porządek
- dwie dodatkowe kieszenie po bokach zdecydowanie ułatwi pakowanie wody czy innych napojów do szkoły
- elementy odblaskowe, zapewniające bezpieczeństwo podczas drogi do i ze szkoły
- nóżki dzięki którym postawiony na ziemi plecak się nie brudzi i stabilnie stoi.Nasz wybór w tym roku padł również na tornister marki BAMBINO... jestem przekonana, że posłuży on przez cały okres wczesnoszkolny.


Wracając jeszcze do wyprawki, nie mogę pominąć piórników. Można je tak jak i worki dopasować tematycznie i stworzyć komplet z plecakami lub też wedle życzenia wybrać wszystko od sasa do lasa.


Wybór wzorów od BAMBINO jest duży każde dziecko powinno znaleźć coś dla siebie. Zarówno tornistry dziewczęce, jak i dla chłopców wyglądaj naprawdę dobrze, są dobrej jakości.

POLECAMY!

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Córka miała do pierwszej klasy tornister tej maki i spisał się rewelacyjnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates