poniedziałek, 20 sierpnia 2018

100 pierwszych słówek - nowości

Kreatywnie w domu

W jaki sposób zaszczepić w dzieciach pasję i miłość do książek? Wspólne czytanie od najmłodszych lat... czym skorupka za młodu nasiąknie… :) Dziś będzie właśnie o książeczkach dla najmłodszych.

Książeczki niewielkiego formatu, doskonale pasujące do dziecięcych rączek. Książeczki dziecioodporne, wykonane z mocnego kartonu. Książeczki z zaokrąglonymi rogami a więc bezpieczne dla maluchów. Takie właśnie są nowości od Kapitana Nauki. O książeczkach z tej serii pisałam TUTAJ.Książczki, które nie dość, że uczą nowych słów i rozwijają, to mają fantastyczną szatę graficzną. Każda z nich posiada 24 obrazkowe strony. 

100 pierwszych słówek. Na spacerze -  obrazkowy przewodnik po najbliższym otoczeniu dziecka. Kolorowe rozkładówki prezentują miejsca, które można odwiedzić podczas spaceru: plac zabaw, zoo, czy pobliski park. Spacerując po parku, łące czy nad morzem, dziecko poznaje kolejne obiekty, zapamiętuje je i porządkuje swoją wiedzę o świecie.
100 angielskich słówek. Mój dom - książeczka ta jest nieco inna od pozostałych. Wyróżnia ją to, że jest dwujęzyczna i to, że przeznaczona jest dla nieco starszych dzieci... bardziej dla przedszkolaków niż dla dzieci 1+. Książeczka uczy podstawowych pojęć w obu językach związanych z domem i życiem rodzinnym... członkami rodziny, zabawkami, jedzeniem czy ubraniami.

Piękne ilustracje i słowa, które można czytać i opowiadać o nich maluszkom na wiele sposobów -  takie pierwsze słowniki obrazkowe.


100 pierwszych słówek. Na spacerze
100 angielskich słówek. Mój dom 

Całą serię znajdziecie tutaj.


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates