wtorek, 7 sierpnia 2018

ePlecaki.pl do szkoły i nie tylko

Kreatywnie w domu

Czy moje dzieciaki tęsknią za szkoła i przedszkolem? Kuba zdecydowanie NIE, bo już wie czym to "pachnie" ale dziewczynki czasami tęsknią... za panią, za koleżankami i kolegami. Czasami, jednak nie za często ;) Wakacje przecież są takie super... pełen luz bluz, ogrom zabaw, wycieczki... kto by tam tęsknił za szkołą?

Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie osładza im już samą myśl powrotu w szkolne mury... wybór plecaka/tornistra i kompletowanie wyprawki. To zdecydowanie uwielbiają wszystkie dzieci... rodzice już troszkę mniej.


Jaki plecak wybrać?

Tyle tego na rynku, a wybór tego odpowiedniego może przyprawić niejednokrotnie rodziców o ból głowy. Przeglądanie stron z ofertami plecaków, spacer od sklepu do sklepu...

Na co zwrócić uwagę i jaki plecak wybrać? To najczęściej zadawane pytania. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie wszędzie, wystarczy wygooglować odpowiednie słowa i tadam... wyskoczy Wam cały multum stron z poradami.

Jedno jest pewne... zarówno tornister czy plecak powinny posiadać wyprofilowane plecy oraz być dostosowane do wzrostu i wieku dziecka. Warto przy zakupie zwrócić również uwagę na jego wagę bo plecaki są różne tak jak ich waga. Po co fundować dziecku dodatkowe obciążenie.

Gdy już wybierzemy ten odpowiedni plecak warto zwrócić uwagę co dziecko w nim nosi... zeszyty... do każdego przedmiotu inny, warto te w twardej oprawie zamienić na te w miękkiej, one są równie dobre i trwałe a wystarczy je jedynie oprawić. Kredki również nie muszą być w metalowej oprawie w ilości 24 sztuk czy więcej. 12 kredek w piórniku zdecydowanie wystarczy. Warto również zwrócić uwagę czy dziecko nie zabiera zbędnych zabawek, albumów czy innych gadżetów, które przyczynią się do tego, że plecak będzie ważył swoje. Bo nawet plecak, który sam w sobie waży niewiele, po włożeniu do niego wszystkiego tego co zbędne będzie ważył sporo.

Wakacje już na półmetku, a Wy nie macie czasu i ochoty biegać po sklepach? Mam dla Was złoty środek... wystarczy otworzyć dosłownie JEDNĄ stronę w internecie... eplecaki i... po zaledwie kilku minutach nowy tornister/plecak będzie wybrany. Mało tego możecie zaopatrzyć dziecko w cały szkolny komplet... tornister/plecak, piórnik, worek na kapcie, bidon a nawet śniadaniówkę. Modeli, wzorów czy producentów... do wyboru do koloru i wszystko to w jednym miejscu. Można klikać, wybierać, porównywać bez musu skakania po różnych stronach, siedząc wygodnie w fotelu. Poruszanie się po e-sklepie jest łatwe, bowiem nawigacja jest bardzo przejrzysta i dopasowana do potrzeb klienta... jest podział tematyczny, a oprócz tego w kategorii PLECAKI podział na wiek i marki. Szczegółowa wyszukiwarka pozwala szybko znaleźć to, czego szukamy, a bardzo szczegółowe opisy plecaków opatrzone wieloma zdjęciami, umożliwiają dokonanie najlepszego wyboru!


Na stronie eplecaki.pl znajdziecie nie tylko wspomniane tornistry czy plecaki, ale również ogromny wachlarz wszelakich akcesoriów szkolnych, walizek i toreb podróżnych.

POLECAMY wszystkim zapracowanym, nie lubiącym "latać" po sklepach jak i wszystkim którzy lubią mieć dostępne wszystko w jednym miejscu.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates