sobota, 18 sierpnia 2018

Przygotowania do szkoły – o czym warto pamiętać?

Kreatywnie w domu


Czy moje dzieciaki tęsknią za szkoła i przedszkolem? Kuba zdecydowanie NIE, bo już wie czym to "pachnie" ale dziewczynki czasami tęsknią... za panią, za koleżankami i kolegami. Czasami, jednak nie za często ;) Wakacje przecież są takie super... pełen luz bluz, ogrom zabaw, wycieczki... kto by tam tęsknił za szkołą?

Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie osładza im już samą myśl powrotu w szkolne mury... wybór plecaka/tornistra i kompletowanie wyprawki. To zdecydowanie uwielbiają wszystkie dzieci... rodzice już troszkę mniej. Na szczęście wybór plecaków i pozostałych artykułów szkolnych mamy już za sobą i dlatego też aby ułatwić Wam nieco życie (bowiem artykułów szkolnych, które będzie potrzebowało dziecko jest sporo i ciężko pamiętać o wszystkich) przygotowałam gotową listę z wyprawką szkolną, na której to znajdziecie spis najczęściej wymaganych akcesoriów przydatnych uczniom klas wczesnoszkolnych.


Poza plecakiem, piórnikiem główny prym wiodą... zeszyty w trzy linie, zeszyty w kratkę, okładki na zeszyty i książki, pióra/długopisy zmazywalne, ołówki, kredki, plastelina, bloki rysunkowe kolorowe i białe, bloki techniczne, farbki plakatowe i pędzelki, kapcie szkolne, strój na w-f.


To zdecydowanie sprawdziło się u mojego pierwszoklasisty w zeszłym roku... kolorowe flamastry czy długopisy zdecydowanie zbędny wydatek.


Przy wyprawkowym zawrocie głowy warto pamiętać, że pójście do szkoły to ważne wydarzenie. Podejmujcie decyzję wspólnie z dzieckiem, niech zeszyty będą z jego ulubionym bohaterem, a inne rzeczy kolorowe, odpowiadające gustom dziecka, niekoniecznie najdroższe.Wakacje pomalutku zbliżają się do końca, a Wy dalej nie macie skompletowanej szkolnej wyprawki i w dodatku nie macie ani czasu ani ochoty biegać po sklepach? Mam dla Was złoty środek... wystarczy otworzyć dosłownie JEDNĄ stronę w internecie... Księgarnia TaniaKsiążka.pl i... po zaledwie kilku minutach cały szkolny komplet znajdzie się w koszyku. Modeli, wzorów czy producentów... do wyboru do koloru i wszystko to w jednym miejscu. Można klikać, wybierać, porównywać bez musu skakania po różnych stronach, siedząc wygodnie w fotelu.


Dodatkowo na stronie księgarni znajdzicie propozycje wspomagające edukację wczesnoszkolną, a także książeczki przydatne w zerówce. W Księgarni TaniaKsiążka.pl nie zabraknie podręczników niezbędnych w szkole podstawowej i nie tylko. Również każdy nauczyciel znajdzie tu coś dla siebie.


POLECAMY wszystkim zapracowanym, nie lubiącym "latać" po sklepach jak i wszystkim, którzy lubią mieć dostępne wszystko w jednym miejscu.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates