piątek, 26 października 2018

WOW Gear - kubek niekapek 360° - najlepszy kubek treningowy

Kreatywnie w domuPół roku za nami... nawet więcej bo właśnie zaczyna się 8 miesiąc. Pierwsze kroki ku rozszerzaniu diety za nami. Najmłodszy Szkrab jest otwarta na nowości smakowe pod warunkiem, że nie są one kwaśne. Zje wszystko a opóźnienie choćby minutowe w podaniu jej jedzenia grozi wyrażeniem przez nią ogromnego niezadowolenie z tegoż faktu, wręcz katastrofą. Poza jedzeniem podjęliśmy również pierwsze kroki w piciu czegoś innego niż mleko mamy. Nie na zasadzie konieczności, tylko na zasadzie zobaczenia co i jak, na zasadzie nauki łykania, przyswojenia innego płynu niż mleko. Ale jak tu podać takiemu malcowi płyn bez użycia butelki i smoczka? Skoro nigdy go nie używała to czy jest sens go wprowadzać? Smoczki zaraz trzeba oduczać bo zły wpływ na zgryz, wymowę czy zęby. Dlatego też rozpoczęłam poszukiwania czegoś co zostanie z nami na dłużej. Jako mam 4 dzieciaków coś niecoś wiem już co się sprawdziło u poprzednich dzieciaków a co było totalną klapą i niepotrzebnym wydatkiem pieniędzy. Tak więc buszowałam po necie i znalazłam...


Oryginalny produkt amerykańskiej firmy WOW Gear - kubek niekapek 360° - najlepszy kubek treningowy bezpieczny dla zgryzu. Kubek niekapek nie zastąpi normalnego kubka, ale sprawnie przygotuje dziecko do korzystania z niego, to pierwszy krok w "dorosłość" naszego niemowlaka.

Kubek przeznaczony dla dzieci od 9 bądź 12 miesiąca życia. Różnica między nimi polega tylko na tym, że ten pierwszy wyposażony jest w uchwyty, które ułatwiają utrzymywanie kubka małym rączkom dziecka.Innowacyjna krawędź każdego z nich umożliwia picie z kubka w każdym jej miejscu, a nie tylko w wyznaczonym miejscu – np. poprzez ustnik. Krawędź ta została zaprojektowana w taki sposób aby najmłodsze dzieci miały większy komfort korzystania bowiem płyn wydostaje się z niego tylko wtedy, kiedy dziecko umiejętnie ułoży usta i stworzy odpowiednie podciśnienie. Krawędź kubka jest tak ukształtowana, że dziecko odpowiednio ułoży na nim wargi, a wypicie płynu jest już czynnością intuicyjną.  Proste, skuteczne rozwiązanie, a na dodatek kolorowe i łatwe w obsłudze. Zaletą tych kubeczków jest również fakt, że trudno brzeg tych kubków gryźć, a więc dziecko bardzo szybko przestaje to robić.


Kubek ma silikonową uszczelkę i plastikową nakładkę, które nie przeciekają nawet podczas upuszczenia kubka przez dziecko.

Kubek WOW ma również przykrywkę utrzymującą świeżość przechowywanego napoju... nic nie dostanie się do środka i nic nie wyleje się na zewnątrz. która może być również wykorzystana jako podstawka dla kubka.


Pomijając już nawet fakt, że nie zawiera BPA oraz ftalanów. Oraz, że nie wpływa negatywnie na aparat mowy, posiada genialnie prosty do mycia i złożenia mechanizm.Wreszcie brak rurek, uszczelek, zakamarków. Ogromnie trudnych do czyszczenia i utrzymania dłuższy czas w 100% czystości. Trzy elementy bez miejsc w których bród może zalegać. To jednak ogromnie ważne bo ślina maluszka dostaje się do wnętrza czy tego chcemy czy nie a każdy taki zakamarek to cudowne środowisko do rozwoju wszelkiego paskudztwa.

WOW Gear - kubek niekapek 360° sprawdza się wyśmienicie.WOW BABY KUBEK 360° Z UCHWYTAMI
WOW KIDS KUBEK NIEKAPEK 360°


Baby&Travel

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates