wtorek, 1 października 2019

Książeczki z ruchomymi elementami

Kreatywnie w domu





Wydawnictwo Wilga wydało właśnie bardzo fajną serię książeczek dla najmłodszych. Książeczki do wspólnego oglądania i czytania, choć tego czytania jest tu nie za wiele. Książeczki są niezwykle kolorowe, pełne ruchomych elementów. I to właśnie te ruchome elementy sprawiają, że książeczki są bardzo atrakcyjne dla dzieci, zdecydowanie przyciągają ich uwagę.
   

Miś Pracuś: Zabawy na wsi to książeczka, która pokazuje dzieciom jak wygląda dzień na farmie, a także jakie zwierzęta ją zamieszkują. Kto wyskoczy z kurnika? Kto skrył się za drzwiami stodoły? Ile małych kaczuszek pływa w stawie? To musi się podobać! Radość dzieciaków na widok wyskakujących świnek zza drzwi stodoły bezcenna!





Dzieci mają również okazję zapoznać się z zawodem strażaka, a wszystko za sprawą książeczki Miś Pracuś: Straż pożarna. Już na pierwszej stronie wyruszą razem ze strażakami na akcję... zjadą po strażackiej rurze, pojadą wozem strażackim do pożaru i... no właśnie... uda się im go ugasić?




Absolutnie odlotowe przesuwanki, które pokocha każdy maluch. Każda książeczka to 4 rozkładówki. W dodatku okładka również ma elementy do przesuwania. 

Twarda oprawa, kartonowe strony oraz zaokrąglone rogi to dodatkowe atuty tych książek. Ponadto są to książeczki rozwijające u dzieci sprawności manualne i koordynację wzrokowo - ruchową. Są ciekawym sposobem na poznawanie świata i fajnym elementem uprzyjemniającym zabawę.

POLECAMY!!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates