poniedziałek, 10 lutego 2020

Puzzle dla przedszkolaków

Kreatywnie w domu

O mocy układania puzzli pisałam już nie raz i nie dwa. Puzzle dzieciaki lubią albo nie. Na szczęście moje pociechy są z tych "puzzlowych". Dlatego też bardzo często puzzle goszczą na blogu... potrzebujemy nowości ;) Puzzle to jednak nie tylko układanie obrazków, to też dobieranie w pary czy to na zasadzie przeciwieństw, czy chociażby cyferek. Dziś właśnie pokażę Wam puzzle tego typu...


Puzzle układanie do pary ZWIERZĘTA to 10 par puzzli: 10 zwierzątek plus 10 obrazków z ich domkami. Zabawa polega na łączeniu w pary zwierzątek z ich domami oraz zapamiętanie ich nazw. W zestawie znajdziemy również książeczkę z naklejkami i ciekawymi zadaniami o zwierzątkach z puzzli.Puzzle do pary CYFERKI to również 10 par puzzli: 10 liczb plus obrazki z odpowiadającą im liczbą elementów. Zabawa polega na łączeniu w pary liczb z odpowiednimi obrazkami. Do puzzli dołączona jest książeczka z dużymi wzorami cyfr.
POLECAMY!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates