niedziela, 13 marca 2016

Kreatywnie z Siedmiorogiem

Kreatywnie w domu


Do tej pory pokazywałam Wam same naukowe książeczki Wydawnictwa Siedmioróg. Dziś będzie kreatywnie.


Kreatywne książeczki przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat, chociaż ja bym rozszerzyła nieco ten zakres zarówno w jedną jak i w druga stronę ;)

Książeczki z nadciętymi modelami do składania przez dziecko. Ogromnym atutem książeczek jest prostota i trwałość modeli - każde dziecko będzie potrafiło je zbudować samodzielnie. Dodatkowym atutem jest tematyka. Samochody fascynują wszystkich chłopców i niejedną dziewczynkę, po złożeniu modele staną się zabawkami do wielogodzinnej zabawy. Małe gospodarstwo domowe, zwierzęta, które kochają wszystkie dzieciaki a także samochody, które fascynują wszystkich chłopców i niejedną dziewczynkę, po złożeniu modele staną się zabawkami do wielogodzinnej zabawy.
Nawet roczniaki wciągają się do zabawy. Z nimi można poćwiczyć wyrażenia dźwiękonaśladowcze :)


Każda strona jest dokładnie opisana, nie trzeba wiele pracy, aby powstało super zwierzątko czy samochodzik. Poza krótką instrukcja znajduje się również finalna postać modelu, który składamy.
Powstałe po złożeniu modele zachwycają żywymi kolorami i autentycznymi kształtami.

Takie zabawy wymagają od dzieci kreatywnego myślenia, łączenia faktów i sprawnych rączek. Polecamy, gdyż nie wydamy na nie majątku a zapewnią zabawę naszym dzieciom na dłuższą chwilę a nawet kilka dni.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates