czwartek, 17 marca 2016

Książeczki z puzzlami

Kreatywnie w domu
O książeczkach tego typu pisałam nie tak dawno... TUTAJ. Dziś będzie ponownie o nich... Ola zakochała się w tych książeczkach a możliwość układania puzzli przyciąga ją jak magnes.


Brzydkie kaczątko to jedna z wielu książeczek z serii Bajeczkowo z puzzlami. W książeczkach tych znajdują się krótkie historyjki najpiękniejszych bajek dla dzieci opatrzone kolorowymi i wesołymi ilustracjami. 4 z nich przedstawione są w formie puzzli. Każda układanka składa się z dziewięciu elementów. Pod układankami znajduje się obrys, który dziecko może pokolorować. Obrys ułatwia dzieciom układanie puzzli zwłaszcza na początku. Dzieci bardziej zaawansowane mogą układać puzzle na stole słuchając jednocześnie bajeczki czytanej przez rodzica. Brzydkie kaczątko. Bajeczkowo z puzzlami
Wydawca: Zielona Sowa
Oprawa: twarda pianka
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 10
Wiek czytelnika: 0-3 lata

W podobnej serii znajdują się książeczki z wierszykami. Stanisław Jachowicz w swojej książeczce zawarł 4 krótkie, znane wierszyki dla dzieci opatrzone również pięknymi ilustracjami z puzzlami. Wszystkie te książeeczki rozwijają u najmłodszego dziecka różne umiejętności... koordynacja oko-ręka, logiczne myślenie czy skupienie uwagi.


Stanisław Jachowicz. Wierszykowo z puzzlami
Wydawca: Zielona Sowa
Autor: Stanisław Jachowicz
Oprawa: twarda z gąbką
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 10
Wiek czytelnika: 0-3 lata

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates