środa, 27 kwietnia 2016

Plecaki pełne niespodzianek

Kreatywnie w domu


Wydawnictwo Olesiejuk wypuściło właśnie bardzo fajną serię teczko-plecaków dla dzieci. Serię, pełną niespodzianek.Każda z nich zawiera dwie książeczki do samodzielnego uzupełnienia, pokolorowania, dorysowania, z naklejkami. Oprócz książeczek w zestawie znajdują się dwie duuuuże kolorowanki, które z pewnością pochłoną dzieci na dłuższą chwilę.

Do wybory mamy zestaw z owieczką, ufikiem i dinusiem. Każdy z nich wyjątkowy i bardzo ciekawy.

Zabawy z owieczką proponujemy dla wszystkich małych miłośników zwierząt i życia na wsi. Polecam zabrać plecak na wspólną z dzieckiem wycieczkę na wieś i tam na łonie natury, na kocyku pokonywać kolejne strony książeczek. Maluchy będą miały okazję przyglądnąć się z bliska, dotknąć, zdobyć nową wiedzę. Same plusy :)
Zabawy z ufikiem idealne są dla wszystkich małych fanów kosmosu i kosmitów :) Z ufikiem dzieciaki wybiorą się w kosmiczną podróż, porozwiązują kosmiczne labiryntu czy też wytężą swój wzrok w poszukiwaniu różnic.


A Jeśli Wasze dziecko uwielbia dinozaury to Zabawy z dinusiem z pewnością przypadną mu do gustu :)Z tymi zestawami dzieciaki nie powinny się nudzić. Ciekawe zadania, duże kolorowanki i te plecaczki, w których zakocha się nie jeden maluch... mój się zakochał!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates