poniedziałek, 18 lipca 2016

Interaktywne książki dla najmłodszych

Kreatywnie w domu

Książki są u nas w domu numerem 1! Każde z moich dzieci od małego zakochane jest w książkach. Spośród wszystkich książek największą popularnością i uwielbieniem cieszą się te, w których można coś otworzyć, pociągnąć, w których coś się rusza. Wydawnictwo Olesiejuk wydało właśnie dwie bardzo interesujące książeczki dla najmłodszych dzieci. Nie dość, że mają ruchome elementy to jeszcze są ze zwierzakami. A wiadomo jak bardzo maluchy kochają zwierzęta!


Książeczki z serii PRZESUŃ, BAW SIĘ, POCIĄGNIJ to książeczki pełne magii... przesuwamy odpowiednie elementy a bohaterowie ożywają.


Jestem pewna, że książeczki te zaciekawią każdego malucha a solidne wykonanie ze sztywnych kartonowych kartek sprawi, że książeczki posłużą długo.

Hop! Mały kotek jest historyjką jak sam tytuł wskazuje o kotku. Dziecko pozna leniwą stronę kotka... kotek mruga oczkiem, śpi bardzo czujnie, chodzi cichutko na łapkach. Dziecko poznaje również tą rozbrykaną, łobuzerską naturę tego zwierzaka... kotek skrada się, skacze.


Kop! Mały piesek przedstawia historię o rozbrykanym szczeniaku, który bawi się w ogródku. Dziecko dzięki przesuwanym i wyciąganym elementom może zaobserwować jak piesek unosi uszko, wącha trawę czy merda ogonkiem, podąża za tropem czy też kopie dziurę.


Bardzo fajne książeczki, które dzięki ruchomym elementom uczą dzieci spostrzegawczości. Dziecko pociąga za element, obserwuje co się stanie, wspaniale ćwiczy przy tym koordynację ruchowo-wzrokową.


Polecamy :)
Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates