poniedziałek, 25 lipca 2016

Kraków i jego kolorowy portret

Kreatywnie w domu

Połowa wakacji za nami a my nie byliśmy jeszcze w naszym ukochanym Krakowie. Nie byliśmy ale planujemy i na bank będziemy. Póki co zwiedzamy Kraków palcem a dokładniej kredką po książce.


Kolorowy portret miasta Kraków to książka - kolorowanka, w której odnajdziemy charakterystyczne dla Krakowa miejsca. Pierwsza strona wita nas mapą centrum i charakterystycznymi budowlami.


Kolejne strony to symbole Krakowa, jego herb i flaga. Kolorujemy a w trakcie wycieczki będziemy ich szukać na miejskich budynkach albo pojazdach komunikacji miejskiej.

Jest też gratka dla mistrzów łamigłówek ;)Dla małych miłośników jedzenia spodobają się kolorowanki z przysmakami lokalnej kuchni z kolei małym miłośnikom mody spodobają się stroje ludowe, których kolorować nie trzeba ale można je wyciąć i wykorzystać do zabawy.Na koniec naszej przygody z kolorowanką możemy samodzielnie stworzyć kartkę z pozdrowieniami :)


Pisałam już o końcu? Hop hop...to nie koniec! Książka zawiera powtórzony zbiór kolorowanek! Tak aby mały turysta mógł pokolorować je przed wizytą w Krakowi i po wizycie w tym pięknym mieście. Podwójne kolorowanki mogą służyć również rodzeństwu. 

Świetna książka, którą można zabrać na wakacje, do auta jako umilacz jazdy samochodem. Duży format, twarda podkładka na kolano, dzięki której wygodniej kolorować. Sporo ciekawych informacji podanych w przystępny sposób. To mi się podoba!

W serii książeczek poza Krakowem znajduje się jeszcze książeczka o Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.


Kolorowy portret miasta Kraków
Wydawnictwo: Olesiejuk
Autor: Joanna Myjak
Ilość stron: 72
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2016Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Mamy z tej serie część o Gdańsku, jest super!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates